V Indonésii dominoval Janewattananond, neztratil se ani Čejka

Indonesian Masters s náskokem pěti ran ovládl thajský golfista Jazz Janewattananond. Neztratil se ovšem ani Alex Čejka či některé americké hvězdy.

V Indonésii se během Presidents Cupu hrálo o pouhých 750 tisíc dolarů, přesto ve startovním poli nechybělo několik velmi zajímavých hráčů.

Z titulu se jasně radoval thajský golfista Jazz Janewattananond, jenž se skóre -23 porazil druhého Gunna Charoenkula, svého krajana, o plných pět ran.

Na turnaji zářil taktéž Alex Čejka. Během čtyř dnů zapsal jen šest bogey a s konečným výsledkem -15 obsadil dělenou pátou pozici. Špatně si nevedli ani někteří američtí hráči.

S. J. Kim obsadil dělené desáté místo, John Catlin dělenou jednadvacátou příčku a Paul Peterson konečnou 26. pozici.