Bod s Plzní za remízu 1:1. Ševci mohli ušít i výhru

ZLÍN - Chvíli před koncem upaloval Tomáš Wágner sám na branku Plzně. Jeho střelu ovšem brankář Hruška vytěsnil a míč orazítkoval břevno. Tečka za velmi zajímavým duelem s druhým týmem tabulky byla poněkud hororová.

Zápas měl několik zlomových momentů a několik hrdinů.

Jedním z nich byl určitě domácí brankář Matej Rakovan, svými úžasnými zákroky zabránil několika jasným tutovkám hostů.

Do pokladnice přispěl za už překonaným gólmanem ve druhé půli i stoper Buchta. Jeho patička byla rovněž perfektní.

Góly?

V 72. minutě Krmenčík zužitkoval dokonalou přihrávku Kayamby.

Ovšem za šest minut našel při okamžitém náporu Zlína Fantiš přesným centrem hlavu Wágnera a ten se parádně trefil.

Remíza 1:1 bitvě docela sluší. Méně už některé naprosto nepřesné verdikty rozhodčích…

Zlín má ovšem po polovině základní části jenom chudičkých 12 bodů a tak musí naplno zabrat v sobotním utkání proti sousedům z Olomouce.