V sobotu 26. října Vás srdečně zveme do Kulturního centra Líšeň v Brně na pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice a physique mužů a juniorů, bodyfitness a bikiny fitness juniorek a žen a wellness fitness - GP Fitness Brno 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin 111 přihlášených závodníků.
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Startovní listiny
Kulturistika mužů do 80 kg
• 1. Marek Jan Bajger (Fitness Slunce Tábor)
• 2. Jaroslav Görög (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 3. Tomáš Hoření (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Miloš Masaryk (Fitness Institut Klub)
• 5. Filip Rotter (TJ Lokomotiva Beroun)
• 6. Stanislav Teml (SK Tři studně)
Kulturistika mužů nad 80 kg
• 1. Petr Buráň (Infitness Zlín)
• 2. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 3. Josef Starý (Hulk Gym Brno)
• 4. Jakub Svoboda (Fitness Ural Sokolov)
• 5. Patrik Svoboda (AZ FITNESS Brno)
• 6. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)
• 7. Jan Toman (Fitness Gym Vrábel)
Klasická kulturistika
• 1. Marek Blabol (Fit Life Doubravka)
• 2. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 3. Ladislav Holeš (SK Tři studně)
• 4. Luděk Jiráček (Pulse Czech Republic)
• 5. Miroslav Nečas (Fitness Institut Klub)
• 6. Luboš Petr (Irongym Kyjov)
• 7. Jan Procházka (Big1One Fitness)
• 8. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 9. Michal Velický (Target Team)
• 10. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)
Physique mužů do 178 cm
• 1. Jiří Drha (Infitness Zlín)
• 2. Václav Kožušník (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 4. Martin Mach (Big1One Fitness)
• 5. Nicolas Neumann (Fitness Ring)
Physique mužů do 182 cm
• 1. Tomáš Čermák (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Ondřej Kohout (SF7 Team)
• 5. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Petr Poláček (Fitness Institut Klub)
• 7. Tomáš Vejmělek (InCore Fitness Brno)
Physique mužů nad 182 cm
• 1. Jakub Bezrouk (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 2. Lukáš Dyrčík (Queen Club Třinec)
• 3. Tomáš Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 4. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 6. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 7. Matěj Korbář (Fit Joh Svitavy)
• 8. Jan Štěpán (Fitness Hulk Plzeň)
Physique juniorů
• 1. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 3. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 4. Matěj Korbář (Fit Joh Svitavy)
• 5. Václav Kožušník (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Pavel Labik (Fit centrum D & K)
• 7. Nicolas Neumann (Fitness Ring)
• 8. Andreas Schmidt (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Tomáš Škoda (SF7 Team)
• 10. Michal Zapletal (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 11. Dan Žalud (Mišmaš Fitness Brno)
Bodyfitness
• 1. Lenka Gasnárková (Irongym Kyjov)
• 2. Zuzana Konečná (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Eliška Traplová (BcrossGym České Budějovice)
• 4. Miroslava Zemanová (Hulk Gym Brno)
Bikiny fitness do 165 cm
• 1. Kamila Bruknarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Kamila Brzobohatá (Yamamoto Czech)
• 3. Vendula Chmelová (TJ Spartak Uherský Brod)
• 4. Gabriela Erbenová (Extrifit Club)
• 5. Nikola Fialová (Xfitness Praha)
• 6. Jana Kawuloková (Fitness Institut Klub)
• 7. Monika Macháčková (Czech Virus Gym)
• 8. Vendula Mačalíková (Fitness Bobycentrum)
• 9. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 10. Anežka Pekárková (Target Team)
• 11. Valérie Plopová (Target Team)
• 12. Markéta Prášková (Joe Fit Děčín)
• 13. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 14. Martina Sletsjoee (Big1One Fitness)
• 15. Michaela Tóthová (Target Team)
• 16. Nicola Vachová (BcrossGym České Budějovice)
• 17. Lucie Žáková (Infitness Zlín)
Bikiny fitness do 170 cm
• 1. Adéla Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 2. Aneta Princová (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Zuzana Prudíková (Obořil Elite Team)
• 4. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 5. Klára Šindelářová (AK-FITGYM)
• 6. Jana Štěpánková (Target Team)
Bikiny fitness nad 170 cm
• 1. Petra Beroušková (Target Team)
• 2. Eva Budina (Target Team)
• 3. Nikola Dohnalová (Fitness Deukalion Praha)
• 4. Kristina Havlíková (Yamamoto Czech)
• 5. Ivana Hrušková (Extrifit Club)
• 6. Radmila Kabrhelová (Yamamoto Czech)
• 7. Denisa Lazaríková (Better Fitness)
• 8. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 9. Nela Sejtková (Gym Cornicula Praha)
• 10. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 11. Petra Zvoníčková (Target Team)
Bikiny fitness juniorek
• 1. Kamila Bruknarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Vendula Chmelová (TJ Spartak Uherský Brod)
• 3. Nikola Fialová (Xfitness Praha)
• 4. Eliška Hellebrantová (BcrossGym České Budějovice)
• 5. Ivana Hrušková (Extrifit Club)
• 6. Jana Kawuloková (Fitness Institut Klub)
• 7. Adéla Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 9. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 10. Anežka Pekárková (Target Team)
• 11. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 12. Markéta Prášková (Joe Fit Děčín)
• 13. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 14. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 15. Markéta Štefková (Fit Park Ostrava)
• 16. Petra Zvoníčková (Target Team)
• 17. Lucie Žáková (Infitness Zlín)
Wellness fitness
• 1. Sára Galušková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 2. Magdaléna Vrágová (Target Team)