pátek 26.4 15:00 - Knihovna, Blatná

• Pecha Kucha Night: Práce jako na kostele – série krátkých přednášek

pátek 26.4 20:00 - Kostel Narození Panny Marie, Vodňany

Všechny body se z Čížové stěhovaly do Záhoří

ČÍŽOVÁ – V 11. kole okresního přeboru hostila rezerva Čížové fotbalisty Záhoří. Favoritem zápasu byli hosté, kteří měli na béčko divizního celku náskok sedm bodů. Od prvních minut se Záhoří zabydlelo na čížovské polovině a soupeře před svou šestnáctku téměř nepouštělo. Domácí využívali pouze rychlé kontry, které zejména díky šikovnému Radku Šitnerovi dělaly hostům problémy. Záhoří se první trefy dočkalo ve 26. minutě, kdy se prosadil Václav Pelikán. Po chvíli mohli hosté vedení navýšit, ale Miroslav Polívka nabídnutou šanci v podobě penalty nevyužil. Skvěle zasáhl gólman Lukáš Hošna. A tak těsně před přestávkou udeřila Čížová. Ve skrumáži po rohovém kopu se nejlépe zorientoval Milan Müller a do druhé půle vstoupily týmy za stavu 1:1. Záhoří vrátil vedení Pavel Sup, ale i tentokrát dokázali Čížovští odpovědět. Na 2:2 vyrovnal Radek Šitner. Hostující hráči však dělbu bodů nepřipustili a díky dalším dvěma gólům strhli vítězství na svou stranu.

Čížová B – Záhoří 2:4 (1:1)

Branky: Müller, Šitner – Sup 2, Pelikán, Polívka

Rozhodčí: Smola – Záhorský. ŽK: 3:1 (Jašek, Duchoň, Šlouf – Hanus). Diváků: 80

Čížová: Hošna – Báca, Jašek, Rozhoň, Duchoň, Valenta, König, Šlouf, Horník, Veselý, Šitner

Střídali: Slabý, Jirků, Müller, Kněžourek, Lusk, Kovář, Bláha

Záhoří: Řeřicha – R. Plachý, J. Plachý, V. Kápl, P. Kápl mladší, Pelikán, Hanus, Ciboch, Kvěch, Polívka, Mrkos

Střídali: Velek, Procházka, Sup, P. Kápl starší