Počasí dnes14 °C, zítra16 °C
Čtvrtek 28. března 2024  |  Svátek má Soňa
Bez reklam

Vysočina vybojovala proti Vyšehradu bod, v tabulce jí patří třetí místo

Zatímco doma jsou fotbalisté Vysočiny suverénní, venku už čtyři zápasy nevyhráli. V dnešním utkání na Strahově vybojovali jeden bod za remízu 1:1 s Vyšehradem. V druholigové tabulce tak zůstává tým z Jihlavy na třetí příčce.

Souboj nováčka s aspirantem postupu na Strahově skončil nerozhodně. Po velmi nezáživném prvním poločase odstartoval ten druhý bleskovou penaltou pro domácí, kterou proměnil Milan Nitrianský. Zaslouženého vyrovnání se Jihlava dočkala v 70. minutě díky přesné střele Tomáše Smejkala. Závěrečnou desetiminutovku odehráli hosté v oslabení a mohli o bod zase přijít, kdyby domácí Veselý překonal Vejmolu ze samostatného nájezdu. Nestalo se a body se vzhledem k průběhu utkání spravedlivě dělí.

FC Slavoj Vyšehrad - FC Vysočina JIhlava 1:1 (0:0)

Branky: 47. Nitrianský (pen.) – 70. Smejkal.

FC Slavoj Vyšehrad: Otáhal – Šandera, Nitrianský, Švejdík, T. Jablonský – Veselý (85. Vejvar), Kozel – Verner, Drobílek (C), Laňka (90+1. V. Mareš) – Mashike Sukisa.

FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Svoboda, Tijani, Tlustý, Javůrek – Fortelný, Vaculík (C) – Smejkal, Zoubele (77. Koubek), Jakub Rezek (68. Mikuš) – Jawo (56. Klobása).

Rozhodčí: Hocek – Myška, Šimáček

Diváci: 412

Foto Facebook / FC Vysočina Jihlava

Štítky Vysočina Jihlava, Vyšehrad, druhá liga, fotbal, FC Vysočina Jihlava, Strahov, Milan Nitrianský, Tomáš Smejkal, FC Slavoj Vyšehrad, Jakub Rezek

Vysočina vybojovala proti Vyšehradu bod, v tabulce jí patří třetí místo | Fotbal | Sport | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny