pátek 17.5 19:00 - Sokolovna, Blatná

• Mustang Bluesride

pátek 17.5 19:00 - Club Highway 61 Kijevská 1474, České Budějovice

Tříbodové vítězství nad Vimperkem trefil v samém závěru Jakub Šimák

MILEVSKO – To nejhezčí na konec! Nádhernou bombou v čase 58:55 rozhodl milevský útočník Jakub Šimák o nejtěsnějším vítězství svého týmu doma nad Vimperkem. V utkání bohatém na šance, kterému ale vládli gólmani na obou stranách, takže skončilo spíše fotbalovým výsledkem, tak vzduchotechnici potvrdili vítězství nad Božeticemi z minulého týdne. Vedení se domácí ujali hned v desáté minutě gólem Hamerleho, poté se brankáři dlouhé minuty překonávali a Čunát držel až do 46. minuty čisté konto. Poté jej ale po závaru na brankovišti přece jen překonal exmilevský Suchánek – 1:1. Protože pak oba týmy vyloženě promrhaly přesilové hry, zápas směřoval do prodloužení. To však odmítl právě Jakub Šimák, když vyslal na bránu krásnou bombu od modré čáry a z voleje vymetl pavučiny v Podskalského brance – 2:1.

Hosté ze Šumavy už vyrovnat nedokázali a museli skousnout třetí prohru v řadě. Další zápas sehrají vzduchotechnici v neděli 20. října po obědě v Písku proti Radomyšli.

HC Milevsko 2010 – HC Vimperk 2:1 (1:0, 0:0, 1:1). Branky a nahrávky: 10. Hamerle (Milan Čunát, Šimák), 59. Šimák (Radosta) – 46. Suchánek (Bojer). Rozhodčí: Květoň – Bělohlav, Kubíček. Vyloučení: 7–6 + navíc Švarc (Vimperk) 10 minut OT + OK . Využití: 1–1. V oslabení: 0–0. Přihlíželo 310 diváků.

Milevsko:
Marek Čunát – Hájek, Bouška, Havran, Hastrman, Tampier, Milan Čunát, Jíška – Radosta, Šimák, Hamerle – Bílek, Müller, Fořt – Sláma, Pouch, Petřík.
Vimperk: Podskalský – J. Předota, Turek, Horejš, O. Předota, Janásek – Bojer, Suchánek, J. Sitter – Švarc, Trummer, R. Sitter – Novotný, Chval, Lang.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách. Chybět nebude hodnocení trenéra Michala Štycha nebo hrdiny zápasu Jakuba Šimáka. Oba prozradí mimo jiné třeba to, na co se v posledních dnech zejména soustředí v tréninku, a jak se jim to daří přenést do zápasů.