Počasí dnes7 °C, zítra6 °C
Úterý 23. dubna 2024  |  Svátek má Vojtěch
Bez reklam

Takový gól složí asi každé mužstvo, hodnotil utkání na Slovácku Ondřej Karafiát

Hned na začátku druhé minuty poslal do vlastní sítě míč Matěj Hybš, po devíti minutách už to bylo 0:2. Záložník Liberce Ondřej Karafiát po utkání na Slovácku uznal, že začátek jeho mužstvo silně poznamenal. Opět se ale řešilo video, které odvolalo vyrovnávací gól Petara Musy.

O nepovedeném úvodu utkání

Nástup nebyl dobrý, to jsme všichni viděli. Takové věci se stávají, ale tým to psychicky shodí. Chvíli jsme se z toho dostávali a než jsme se z toho dostali, dostali jsme dalšího góla. Začali jsme hrát až posledních deset minut posledního poločasu. Takový gól složí asi každé mužstvo.

O odvolaném vyrovnávacím gólu

Vůbec netuším, proč neplatil. Od toho je tu videorozhodčí. Výsledek je takový, jaký je. Ale čekal jsem to. Hlavně jsme se bavili o druhém gólu, který jsme dostali my, jestli tomu něco předcházelo. Ale nejsem zastánce videa, které je jen na vybraných zápasech, soutěž je neregulérní. Mohlo to být 2:2 a ten zápas jsme mohli vyhrát.

O zlepšení v druhé půli

Podle představ to nebylo, protože jsme nevyhráli. Šance jsme na to měli. I já měl šanci, snažil jsem se to tlačit dolů. Vzápětí jsme dostali góla. Chyby se dělají, musíme víc makat jeden za druhého.

Hodnocení trenéra Slovanu Pavla Hoftycha

Odvolaný gól Petara Musy

Pískat takovou ruku? Škodí to fotbalu, myslí si trenér Slovanu Hoftych

Chystali jsme se na centrované míče a náběhové útočníky, hned z první šance jsme si dali branku sami. To s týmem otřáslo, navíc jsme za chvíli nechali volného hráče a bylo to 2:0. Byli jsme všude pozdě, špatně jsme dostupovali hráče. Trvalo nám nějakých pětatřicet minut, než jsme se oklepali. V závěru poločasu už jsme byli ve hře. Druhou půli jsme byli aktivnějším mužstvem, dali jsme branku na 2:2, která nebyla uznaná, byla to sporná situace, podle nás měla být branka uznaná. Myslím si, že pískat takovou ruku, kde ani nikdo pořádně neví, jestli byla naše, nebo soupeřova, je nesmysl a fotbalu to škodí. Gól to byl krásný. Další šance Karafiáta a Baluty jsme nevyužili, pak jsme dostali do otevřené obrany třetí gól.

Autoři | Foto Slovan Liberec

Štítky Slovan Liberec, Slovácko, fortuna liga, fotbal, Ondřej Karafiát, 1. FC Slovácko, Petar Musa, Bílí Tygři Liberec, Matěj Hybš, Pavel Hoftych

Takový gól složí asi každé mužstvo, hodnotil utkání na Slovácku Ondřej Karafiát  |  Fotbal  |  Sport  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje