"Zvítězili jsme ve 36 závodech, obsadili dalších 40 pódiových umístnění, získali jsme 71 bodů UCI," bilancuje předseda klubu Jiří Wimmer.

V Českém poháru mužů patří Příbrami 2. místo v soutěži týmů, v soutěži jednotlivců získal Martin Boubal 2. místo. V kategorii do 23 let je na 6. místě Pokorný a na 10. místě Jakoubek. Celkem bodovalo 7 příbramských závodníků.

Boubal vyhrál také plzeňskou Giant ligu. Mládežníci se pravidelně účastnili závodů Techniserv Cupu, Českého poháru mládeže a tři z nich získali body. Jakoubek byl také členem reprezentačního družstva pro Závod Míru U23 spolu s dalšími odchovanci Příbrami Vackem a Sedláčkem. Jakoubek zvítězil v etapovém závodě zařazeném do kalendáře UCI v kategorii U23, Tour of Malopolska. Kala skončil 11. při ME v kvadriatlonu, jako 3. Čech. Družstvo mužů skončilo v časovce družstev při mistrovství republiky na 4. místě. "Na etapovém závodě Lidice jsme obsadili kompletní stupně vítězů v absolutním pořadí a i první místo v kategorii U23. Reprezentovali jsme ČR na Duo Normand UCI 1.1 v časovce dvojic ve Francii a mezi nejlepšími profesionály jsme odsadili 12. a 13. místo. Náš odchovanec Mathias Vacek  startoval na mistrovství světa v Yorkshiru. Ač závodí v Itálii, je stále naším členem, tak jako jeho bratr Karel, který závodí v USA. Handbiker Tománek skončil 2. při MS v para iromanu. Kříž se stal policejním mistrem ČR a reprezentoval na policejním MS v Itálii, kde skončil 9.. Malik reprezentoval Slovensko na Okolo Slovenska UCI 2.1," vypočítává Wimmer.

CK Příbram uspořádal ve spolupráci s CYKLO LIDICE závod Českého poháru, memoriál Ch. Batagli GP FANY GASTRO,  časovku do vrchu Jince – Ohrazenice Krejčovka -  a mezinárodní etapový závod LIDICE 2019. Také jeden ze závodů Jihočeské amatérské ligy. Na jaře pak na Novém rybníce závody pro děti a mládež. Velmi dobře si také vede cyklokroužek pod vedenim Jirky Kaly.