Hokejisti CSKA Moskva.

Hokejisti CSKA Moskva. Zdroj: twitter.com/hccska

Analýza zápasu CSKA Moskva – Jaroslavľ: V súboji s menším počtom gólov zvíťazí CSKA

ŠPORT.sk • 16. sep 2019 o 17:19
Z dnešného programu KHL vyberáme zápas dvoch tímov patriacich medzi špičku Západnej konferencie.

CSKA MOSKVA

Najslávnejšiemu a historicky najúspešnejšiemu ruskému klubu CSKA Moskva sa v minulej sezóne po dlhoročnej snahe podarilo získať svoj premiérový Gagarinov pohár. Aj v aktuálnom ročníku má veľmi kvalitný káder a bude útočiť na obhajobu titulu. V tradičnom otváracom súboji novej sezóny však CSKA doma nestačil na Omsk 1:3, v domácej sérii pokračoval výhrami nad Kazaňou 3:2 a Nižnekamskom 3:2 po predĺžení. Následne sa predstavil v troch zápasoch vonku, keď uspel v Čerepovci 4:0, podľahol v Novgorode 1:2 po predĺžení a triumfoval na ľade svojho obrovského rivala Petrohradu 3:0.

JAROSLAVĽ

Z tímu Jaroslavľu odišlo po sezóne niekoľko dlhoročných opôr, no klub namiesto nich angažoval iných kvalitných hráčov. Lokomotiv zatiaľ hral iba v domácom prostredí a toto bude jeho prvý duel u súpera. Začal dvoma prehrami so Spartakom Moskva 2:5, Novgorodom 3:4, pokračoval dvoma výhrami nad Soči 2:1 a Dinamom Moskva 5:2.

AKO TO VIDIA SLOVÁCI?

Analýza zápasu CSKA Moskva – Jaroslavľ.

ČO ODPORÚČAME TIPOVAŤ?

Víťaz zápasu - CSKA Moskva Počet gólov - menej ako 4,5

Moskovčania sú síce favoritom, no proti húževnatému súperovi to pre nich môže byť nesmierne náročný súboj. Preto volíme poistku v podobe víťaza zápasu, i keď s menším kurzom. Oba celky zvyčajne hrajú dosť defenzívne a tak by to mal byť zápas s menším počtom gólov.