Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C

Z Dvora Králové si hokejisté odvezli šest inkasovaných branek

Dvůr Králové - Na ledě druholigového HC Rodos sehráli chrudimští hokejisté druhé přípravné utkání. Dvě třetiny drželi s domácími krok, ale třetí část rozhodla o přesvědčivém vítězství favorita. Už v pondělí se Chrudimští poprvé představí doma, když v odvětě přivítají Novou Paku.

Necelý týden po vítězství na ledě druholigového nováčka z Nové Paky si Chrudim udělala výlet na další horký led. Tentokrát se jí na stadionu Rodosu Dvůr Králové tolik nedařilo, s favorizovaným sokem sice držela dvě třetiny krok, poté však inkasovala čtyřikrát a domů si odvezla porážku 2:6. O chrudimské trefy se postarali Novák s Polákem.

HC Rodos Dvůr Králové n.L. - HC Chrudim 6:2 (2:1, 0:1, 4:0)

Branky a nahrávky: 2. Dušek (Půhoný), 9. Hoskovec (Půhoný), 42. Fořt (Brokeš, Hrazdíra), 45. Hoskovec (Dušek), 47. Brokeš (Oliva), 57. Franc (Půhoný) – 10. Novák, 22. Polák

Sestava: Filip Matoušek (Filip Ament) - Martin Klement, Michael Urban, Martin Burkoň, Václav Pila, Milan Machač, Lukáš Budínský - Ondřej Karásek, Václav Novák, Petr Koreček, David Cvrček, Jiří Polák, Michal Haltuch, Petr Štěpánek, Jan Polák, Tomáš Novotný