SESTŘIH: Příbram - Jablonec 4:0. Výhru řídil dvougólový Škoda

0
Video se připravuje ...
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?
Dresy repre? Neurazí, ale žádná sláva. Konečně zajímavé nápady, ale sráží je…

Fotbalisté Příbrami porazili v 7. kole FORTUNA:LIGY Jablonec 4:0. Jasné vítězství načal brzkou hlavičkou po rohovém kopu Karel Soldát. Ještě v prvním poločase se z dorážky prosadil Michal Škoda. V 70. minutě pak nádhernou ranou levačkou navýšil Jan Rezek a jen o pět minut později se podobně již podruhé v zápase prosadil Škoda.

Domácí: 2. Soldát, 31. Michal Škoda, 70. Jan Rezek, 75. Michal Škoda

Hosté:

Domácí: Boháč – Tregler, Kodr, Šimek, Cmiljanović (88. Dramé) – Alvir (90. Hájek), Jan Rezek (C), Soldát, Ma. Zeman – Polidar – Michal Škoda (78. Voltr).

Hosté: V. Hrubý – Li. Holík, Jugas, Břečka, Krob – Jovović (57. Chramosta), Hübschman (C), Považanec (25. Kratochvíl), Sýkora – Matoušek (81. T. Pilík), Doležal.

Náhradníci

Domácí: Slepička, Hájek, Jablonský, Voltr, Antwi, Dramé, Kočí

Hosté: Hanuš, Pilík, Petrović, Kratochvíl, Plechatý, Chramosta

Karty

Domácí: Jan Rezek

Hosté: Považanec, Hübschman

Jiří Houdek. Asistenti: Tomáš Mokrusch, Jakub Hrabovský. Čtvrtý rozhodčí: Karel Hanousek

Na Litavce, Příbram

Návštěva

2872 diváků

Domácím vyšel skvěle vstup do zápasu. Už ve druhé minutě si na Rezkův rohový kop naběhl nikým nehlídaný Soldát, který hlavičkou otevřel skóre, přestože si hostující brankář Hrubý na míč sáhl.

V páté minutě vypálil Polidar z hranice šestnáctky k tyči a Hrubého pořádně protáhl. Následně se ke slovu dostal dvakrát domácí záložník Alvir, ale napoprvé vypálil z vápna těsně vedle a poté Hrubý jeho pokus vyrazil.

Jablonec se vůbec k ničemu nedostal a trenér Rada po 25 minutách poslal na hřiště Kratochvíla namísto Považanece, který už měl žlutou kartu. Ani toto střídání však Severočechy neprobudilo.

SESTŘIH: Příbram - Jablonec 4:0. Kanonáda u Litavky! Dvakrát se trefil Škoda, hosté selhali

V 29. minutě zastavil Břečka před vápnem nedovoleně prodírajícího se Soldáta. K přímému kopu se postavil Zeman, jehož střelu Hrubý vyrazil před sebe na volného Škodu, který posunul Příbram do dvoubrankového vedení.

Deset minut po změně stran zamířil Alvir z vápna opět vedle. V 70. minutě udeřili domácí potřetí. Tregler přihrál z pravé strany před vápno na Rezka a ten se parádně trefil ze vzduchu.

O čtyři minuty později přidal Škoda druhou trefu v utkání, když si před vápnem rozpohyboval Břečku a prostřelil Hrubého. Díky pátému gólu v sezoně se posunul do čela nejlepších střelců soutěže.

Příbram na Litavce neprohrála ani ve čtvrtém duelu ročníku a v součtu s uplynulou sezonou včetně baráže dokonce podeváté za sebou. Středočeši doma v lize porazili Jablonec po čtyřech porážkách za sebou a částečně mu oplatili debakl 0:6 z minulého ročníku.

Příbram - Jablonec: Rezkova bomba málem rozpárala síť za Hrubým, 3:0

Příbram - Jablonec: Alvir mířil přízemním pokusem jen těsně vedle!

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905