pátek 29.3 22:00 - Hradní sklípek, Strakonice

• Velikonoční farmářské trhy s ukázkami pletení z proutí

pátek 29.3 9:00 - Drahkov

Po prapodivné penaltě přišly Semice o všechny body

SEMICE - V úvodním kole A třídy fotbalisté Semic přivezli cenné vítězství z Prachatic a získané body chtěli potvrdit také v domácím prostředí. V sobotu 24. srpna v rámci 3. kola přivítali Planou u Českých Budějovic. Domácím se povedl vstup do utkání a už od 13. minuty vedli díky trefě Pavla Keclíka. Svěřenci Marcela Nouska bránili hubený náskok až do 72. minuty. To hostující Serhii Bukharin střelou ze čtyřiceti metrů překvapil semického gólmana Jana Dvořáčka. O chvíli později bylo s domácími ještě hůř. Ve vápně upadl jeden z útočících hráčů Plané, sudí Milan Talíř, který byl v bezprostřední blízkosti, mu gestikuloval, ať vstane, že se o faul nejednalo. Po pár vteřinách však na radu pomezního, který byl od situace o mnoho dál, odpískal penaltu. Nabídnutou šanci chytla Planá za pačesy a stav utkání otočila. Po zbytek zápasu hosté zodpovědně bránili a semické hráče do větších příležitostí nepustili. Semice neudržely vedení z prvního poločasu a doma prohrály s českobudějovickou Planou 1:2.

FC AL-KO Semice – SK Planá u ČB 1:2 (1:0)

Branky: P. Keclík – Bukharin, Pintér (penalta)

Rozhodčí: Talíř – Jarolím, Hučík. ŽK: 2:3 (Dvořáček, Sádlo – Lengyel, Pintér, Kneys). Diváků: 75

Semice: Dvořáček – Řezáč, J. Keclík, Peroutka, Sádlo, Mendel, Antony, Veleman (46. Škulina), S. Zoch (75. M. Zoch), Zborník, P. Keclík

Planá: J. Hotový – Carda, Lengyel, Pintér, Šteyer (90. Píchal), Szabó (46. Lexa, 81.Kitzler), Kneys, Pintér, Samek, Kořínek (57. Bukharin), O. Hotový

Ve středečních Píseckých postřezích zhodnotí zápas trenér Semic Marcel Nousek.