Ľadová sprcha pre hviezdy PSG: Vedúci gól Cavaniho nestačil favoritovi ani na bod

Damien Da Silva a Kylian MbappéDamien Da Silva a Kylian Mbappé Zdroj: SITA/AP - David Vincent

PARÍŽ - Futbalisti Paríža St. Germain utrpeli prvú prehru v novom ročníku francúzskej Ligue 1 už v druhom kole. Obhajca titulu zaváhal v nedeľu na štadióne Stade Rennes, s ktorým prehral 1:2.

PSG nastúpil opäť bez Neymara. Favorita do vedenia poslal v 36. minúte Edinson Cavani, domáci ale skóre otočili. Ešte do prestávky vyrovnal senegalský útočník M'Baye Niang a o cennom zisku troch bodov rozhodol v 48. minúte Romain del Castillo. Rennes má na konte plný počet bodov a je v tabuľke tretie o skóre za Lyonom a Nice. Parížu patrí 8. pozícia.

St. Étienne remizoval doma s Brestom 1:1. Hráči Stade Reims uhrali bezgólovú remízu na vlastnom trávniku s Racingom Štrasburg.

AS St. Étienne - Stade Brest 1:1 (0:1)
Góly: 83. Bouanga - 45.+ Faussurier

Stade Reims - Racing Štrasburg 0:0

Stade Rennes – Paríž St. Germain 2:1 (1:1)
Góly: 44. Niang, 48. Del Castillo – 36. Cavani

Viac o téme: PSG Edinson Cavani Stade Rennes
  • Autor: © Zoznam/