Úterý 23.4 17:00 - Muzeum Středního Pootaví, Strakonice

• Klub deskových her

Úterý 23.4 18:00 - Čajovna Na Půdě, Strakonice

Čimelice na rozloučenou s Michalem Němcem tři body nezískaly

ČIMELICE – Po úvodní prohře v Českém Krumlově čekal v sobotu 17. srpna svěřence Rostislava Grossmanna první zápas před domácím publikem. Ve svém areálu přivítali Lom u Tábora. Od začátku nastoupil s kapitánskou páskou dlouholetý hráč domácího celku Michal Němec, který se tak rozloučil s týmem a bude pokračovat v Božeticích. Zkušený fotbalista se postavil na hrot a hned se dostal do šance. Po dvanácti minutách ho za hlasitého potlesku vystřídal Petr Hovorka a páska putovala na paži Václava Hegenbarta. Diváci v Čimelicích viděli utkání dvou rozdílných poločasů. V první pětačtyřicetiminutovce byli domácí jasně lepším týmem, ale vedoucí branku z ani jedné šance vytěžit nedokázali. Po změně stran byl Lom jako vyměněný. Začal domácí přehrávat a po zmatku v obraně šel hned po třech minutách do vedení. O chvíli později musel nuceně střídat zraněný stoper Petr Listopad a absence zkušeného zadáka byla v defenzivě Sika znát. Hra na hřišti se čím dál víc přiostřovala. Sudí Miroslav Vican tahal jednu žlutou kartu za druhou a neušetřil ani trenéra domácích Rostislava Grossmanna. Dvacet minut před koncem nařídil přísnou penaltu, díky které si hosté pojistili vítězství. Čimelice po dvou prohrách zůstávají bez bodu.

SK SIKO Čimelice  - TJ Sokol Lom u Tábora 0:2 (0:0)

Branky: Kosobud, Neužil (penalta)

Rozhodčí: Vican – Lovětínský, Havlík. ŽK: 7:3 (Hřebejk, Jizba, Káš, Převrátil, J. Viták, Hovorka, Mezera – Chotovinský, Kosobud, Bosnyak). Diváků: 60

Čimelice: Hřebejk – Jizba (77. Řežábek), Hegenbart, Listopad (54. Mezera), Káš, Převrátil, Sigmund, Varhan, J. Viták, Němec (12. Hovorka), Nekl

Lom: Chylík – Chotovinský, Jelen, J. Rabiňák, Kosobud, Trantýr, Císař (64. M. Rabiňák), Šimák, Janů (90. Voneš), Neužil (88. Mařík), Bosnyak (46. Vysušil)