Archlebová Eva |
2011 |
TJ Hronov |
TJ Jiskra Jaroměř |
16.05.2019 |
16.05.2019 |
(2) hromadný přestup |
|
Archlebová Iva |
2011 |
TJ Hronov |
TJ Jiskra Jaroměř |
16.05.2019 |
16.05.2019 |
(2) hromadný přestup |
|
Archlebová Stela |
2008 |
TJ Hronov |
TJ Jiskra Jaroměř |
16.05.2019 |
16.05.2019 |
(2) hromadný přestup |
|
Bach Jaroslav |
1972 |
SK OAZA Praha |
ŠK Praha-Smíchov |
05.06.2019 |
06.06.2019 |
|
|
Balážec Ludovít |
1964 |
ŠK Zlín, z.s. |
ŠK Zlín-Malenovice, z.s. |
15.05.2019 |
13.05.2019 |
|
|
Bednář Filip |
2009 |
Beskydská šachová škola z.s. |
ŠK Šenov |
01.04.2019 |
02.04.2019 |
(1) hromadný přestup |
|
Beil Zdeněk |
1953 |
Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
ŠO Kunovice |
28.05.2019 |
28.05.2019 |
|
|
Bělocký Daniel |
2011 |
TJ Slovan Havířov |
Beskydská šachová škola z.s. |
22.05.2019 |
27.05.2019 |
|
|
Berežný Jan |
1964 |
ŠK Teplice |
DDM Osek |
24.04.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Bierská Adéla |
2000 |
Zbrojovka Vsetín |
Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s. |
13.06.2019 |
13.06.2019 |
|
|
Biolek Richard |
1970 |
Šachový klub HM Ostrava |
Agentura 64 Grygov |
20.05.2019 |
20.05.2019 |
|
|
Blatný Pavel |
1968 |
Moravská Slavia Brno |
ŠK GARDE Lipovec |
28.05.2019 |
28.05.2019 |
|
|
Botka Josef |
2007 |
ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí |
ŠŠPM Lipky HK |
27.05.2019 |
27.05.2019 |
|
|
Bouška Jiří |
2011 |
ŠO Hlinsko |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
03.05.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Bulva František |
2002 |
TJ Lanškroun |
ŠK Svitavy |
02.05.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Bureš Martin |
1955 |
Baník Havířov |
TJ Ostrava |
14.05.2019 |
14.05.2019 |
|
|
Čechovič Petr |
1964 |
Šachový klub Česká Skalice |
T.J. Sokol Studnice |
02.05.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Černý Karel František |
2008 |
ŠK ZŠ Horka nad Moravou |
Agentura 64 Grygov |
20.05.2019 |
20.05.2019 |
|
|
Černý Matěj |
2009 |
1. Novoborský ŠK |
ŠK Česká Lípa |
09.05.2019 |
29.05.2019 |
(3) hromadný přestup |
|
Černý Michael |
2004 |
ŠK ZŠ Horka nad Moravou |
Agentura 64 Grygov |
20.05.2019 |
20.05.2019 |
|
|
Česal Jaroslav |
1950 |
TJ Šakal Kozolupy |
ŠK Líně |
06.06.2019 |
10.06.2019 |
(4) hromadný přestup |
|
Čulák Ondřej |
2007 |
SK Řetězárna |
Šachový klub Jeseník, z.s. |
10.05.2019 |
10.05.2019 |
|
|
Day Tobiáš |
2008 |
Unichess |
Klub šachistů Říčany 1925 |
15.05.2019 |
15.05.2019 |
1.260,-odstupné uhrazeno |
|
Dejmek Tomáš |
2007 |
DDM Kolín |
TJ Sparta Kutná Hora |
24.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Endler Boris |
1955 |
TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou |
ŠK SLAVIA Liberec, z.s. |
23.04.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Fakan Petr |
1962 |
TJ Sokol Plzeň-Letná |
TJ Plzeň Košutka z.s. |
09.05.2019 |
09.05.2019 |
|
|
Folk Petr |
1963 |
TJ Šakal Kozolupy |
ŠK Líně |
06.06.2019 |
10.06.2019 |
(4) hromadný přestup |
|
Folková Martina |
1973 |
TJ Šakal Kozolupy |
ŠK Líně |
06.06.2019 |
10.06.2019 |
(4) hromadný přestup |
|
Frantsev Iegor |
2012 |
1. Novoborský ŠK |
ŠK Česká Lípa |
09.05.2019 |
29.05.2019 |
(3) hromadný přestup |
|
Gacho Ondřej |
2006 |
TJ Kobylisy |
TJ Bohemians Praha |
25.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Gajdoš Daniel |
1992 |
ŠK Bystrc Oilers |
VSK Universita Brno |
23.05.2019 |
23.05.2019 |
|
|
Gloser David |
2002 |
Šachový klub Lípa, z.s. |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
03.05.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Gross David |
1975 |
TJ Šakal Kozolupy |
ŠK Líně |
06.06.2019 |
10.06.2019 |
(4) hromadný přestup |
|
Habenicht Martin |
2005 |
1. Novoborský ŠK |
ŠK Česká Lípa |
09.05.2019 |
29.05.2019 |
(3) hromadný přestup |
4.580,-odst.uhrazeno |
Hák David |
2006 |
ŠK Sokol Klatovy |
ŠACHklub Tábor z.s. |
13.05.2019 |
16.05.2019 |
|
|
Halama Tomáš |
2007 |
TJ Desko Liberec |
ŠK Česká Lípa |
12.06.2019 |
12.06.2019 |
|
|
Hampl Nikola |
2007 |
Šachy Povrly |
ŠK Spartak Ústí nad Labem |
31.05.2019 |
31.05.2019 |
|
|
Harvalík Ondřej |
2006 |
ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod |
Šachový klub Světlá nad Sázavou |
17.05.2019 |
17.05.2019 |
|
|
Hloušek Jan |
2010 |
TJ ŠO Chrudim |
ŠK Svitavy |
23.05.2019 |
23.05.2019 |
|
|
Hrbolka Ladislav |
1958 |
CHESS MOST |
TJ Sokol Údlice |
24.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Hrbolka Ladislav |
1981 |
CHESS MOST |
TJ Sokol Údlice |
24.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Hudec Jaroslav |
1956 |
ŠK Teplice |
Šachový klub Teplice |
11.01.2018 |
14.01.2019 |
|
|
Jarešová Vendula |
2007 |
TJ Hronov |
TJ Jiskra Jaroměř |
16.05.2019 |
16.05.2019 |
(2) hromadný přestup |
|
Jarkuliš Vojtěch |
1991 |
ŠK TJ Dolní Benešov |
Šachový klub Ostrava-Jih |
27.05.2019 |
27.05.2019 |
|
|
Jínová Jana |
1963 |
1. Novoborský ŠK |
ŠK Česká Lípa |
09.05.2019 |
29.05.2019 |
(3) hromadný přestup |
|
Káňa Zdeněk |
1969 |
Tatra Kopřivnice |
ŠK Rajnochovice |
14.06.2019 |
14.06.2019 |
|
|
Kirs Pavel |
1955 |
ŠK Teplice |
Šachový klub Teplice |
11.01.2019 |
14.01.2019 |
|
|
Kladňák Martin |
1988 |
ŠK Duras BVK |
Š.K. 1923 Sokol Kyjov |
17.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Klubal Jiří |
2002 |
Šachový klub Světlá nad Sázavou |
TJ Jiskra Humpolec |
27.05.2019 |
27.05.2019 |
|
|
Kolář Matěj |
2008 |
Beskydská šachová škola z.s. |
ŠK Šenov |
01.04.2019 |
02.04.2019 |
(1) hromadný přestup |
|
Kolářová Tereza |
2010 |
Beskydská šachová škola z.s. |
ŠK Šenov |
01.04.2019 |
02.04.2019 |
(1) hromadný přestup |
|
Komárek Tobiáš |
2011 |
ŠK Svitavy |
Jezdci Jundrov |
15.05.2019 |
15.05.2019 |
|
|
Kostelecký Michal |
1999 |
ŠK Hodonín |
SK Podlužan Prušánky z.s. |
14.06.2019 |
14.06.2019 |
|
|
Košut Tomáš |
1996 |
ŠK Caissa Třebíč z.s. |
TJ Náměšť n/Oslavou |
09.05.2019 |
09.05.2019 |
|
|
Krahula Jiří |
2002 |
ŠK ZŠ Hrabišín |
ŠK 1921 Zábřeh |
21.05.2019 |
21.05.2019 |
|
|
Krajíček Matthew |
2009 |
ŠK Rakovník |
Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. |
10.05.2019 |
13.05.2019 |
|
|
Kronowetter Bořivoj |
2000 |
DDM Symfonie Poděbrady |
Sokol Kolín |
04.06.2019 |
04.06.2019 |
|
|
Krüger Matěj |
2010 |
Beskydská šachová škola z.s. |
ŠK Šenov |
01.04.2019 |
02.04.2019 |
(1) hromadný přestup |
|
Křehla Milan |
1981 |
ŠK Teplice |
Šachový klub Teplice |
18.03.2019 |
19.03.2019 |
|
|
Kunc Ondřej |
2009 |
Beskydská šachová škola z.s. |
ŠK Šenov |
01.04.2019 |
02.04.2019 |
(1) hromadný přestup |
|
Kupsa Matěj |
2001 |
TJ Štefanydes Polička |
TJ Lanškroun |
02.05.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Kvapil Jaroslav |
1954 |
TJ Neratovice |
Sportovní klub Kbely |
16.05.2019 |
16.05.2019 |
|
|
Lácha Jan |
1951 |
ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. |
Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy |
07.06.2019 |
10.06.2019 |
|
|
Langr Petr |
1969 |
Sokol Mistrovice |
TJ Sokol Nekoř |
13.05.2019 |
13.05.2019 |
|
|
Lasík Petr |
1966 |
ŠK Bystřanští jezdci Bystřany |
SK Šachy Chlumec |
10.06.2019 |
10.06.2019 |
|
|
Laxa Matěj |
2008 |
SK Baník Ratíškovice |
Š.K. 1923 Sokol Kyjov |
20.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Löffler Šimon |
2008 |
1. Novoborský ŠK |
ŠK Česká Lípa |
09.05.2019 |
29.05.2019 |
(3) hromadný přestup |
|
Malá Anna |
1990 |
Unichess |
ŠK Velké Losiny |
13.06.2019 |
13.06.2019 |
|
|
Malina Patrik |
2010 |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
Šachový klub Světlá nad Sázavou |
04.06.2019 |
04.06.2019 |
|
|
Mareš Ilja |
1954 |
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou |
Region Panda, z.s. |
28.06.2019 |
28.06.2019 |
|
|
Maščák Milan |
1972 |
ŠK Teplice |
Šachový klub Teplice |
11.01.2019 |
14.01.2019 |
|
|
Michálek Jan |
1969 |
TJ Šakal Kozolupy |
ŠK Líně |
06.06.2019 |
10.06.2019 |
(4) hromadný přestup |
|
Michenka Jozef |
1955 |
Šachový klub HM Ostrava |
Šachový klub Ostrava-Jih |
13.06.2019 |
13.06.2019 |
|
|
Mlýnek Stanislav |
2002 |
ŠO U Lípy Malé Hoštice |
Slezan Opava |
10.06.2019 |
10.06.2019 |
|
|
Moc Martin |
1988 |
ASK Blansko |
TJ Sloup |
17.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Moc Roman |
1988 |
ASK Blansko |
TJ Sloup |
17.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Morávek Jiří |
1965 |
QCC České Budějovice |
SK ROYAL |
04.06.2019 |
04.06.2019 |
|
|
Moura Smith Victor Marcos |
2010 |
DDM Praha |
TJ Praha-Pankrác |
10.05.2019 |
10.05.2019 |
|
|
Mrázek Adam |
2008 |
DDM Symfonie Poděbrady |
ŠK Spartak Čelákovice |
26.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Mrazík Tomáš |
1990 |
Spartak Velké Meziříčí |
Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. |
29.05.2019 |
29.05.2019 |
|
|
Nečas Filip |
2009 |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
Šachový klub Světlá nad Sázavou |
04.06.2019 |
04.06.2019 |
|
|
Neuman Petr |
1978 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. |
31.05.2019 |
31.05.2019 |
|
|
Nguyen Viet |
2009 |
1. Novoborský ŠK |
ŠK Česká Lípa |
09.05.2019 |
29.05.2019 |
(3) hromadný přestup |
|
Nikodém Gustav |
1972 |
ŠK Bystrc Oilers |
Jezdci Jundrov |
10.06.2019 |
11.06.2019 |
|
|
Novák Pavel |
1980 |
TJ Šakal Kozolupy |
ŠK Líně |
06.06.2019 |
10.06.2019 |
(4) hromadný přestup |
|
Novotná Adéla |
2008 |
1. Novoborský ŠK |
ŠK Česká Lípa |
09.05.2019 |
29.05.2019 |
(3) hromadný přestup |
|
Novotná Tereza |
2010 |
1. Novoborský ŠK |
ŠK Česká Lípa |
09.05.2019 |
29.05.2019 |
(3) hromadný přestup |
|
Opletal Josef |
1963 |
ŠK Šternberk |
Sportovní klub Sokol Citov, z.s. |
26.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Pacourek Daniel |
2003 |
Šachový klub Nové Město nad Metují, z.s. |
Region Panda, z.s. |
27.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Pánek Viktor |
2009 |
Beskydská šachová škola z.s. |
ŠK Šenov |
01.04.2019 |
02.04.2019 |
(1) hromadný přestup |
|
Partl Miloslav |
1964 |
Sportovní klub Kbely |
Šach Mělník |
11.06.2019 |
14.06.2019 |
|
|
Pavlík Vladimír |
2002 |
ŠK Kuřim, z.s. |
ŠK Staré Město |
22.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Pelc Adam |
2007 |
Šachový klub Bruntál z.s. |
Lokomotiva Krnov |
06.05.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Píša Lubomír |
1943 |
TJ Studénka |
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s |
03.06.2019 |
04.06.2019 |
|
|
Polanský Adam Luboš |
2003 |
Šachový klub Jičín z.s. |
ŠK Spartak Ústí nad Labem |
14.06.2019 |
14.06.2019 |
|
|
Policar Martin |
2012 |
ZŠ O. Březiny Jihlava |
TJ Spartak Pelhřimov |
13.03.2019 |
14.03.2019 |
technický přestup |
|
Poljak Lucian |
2007 |
TJ Spartak Přerov |
ŠK Vinary |
11.06.2019 |
11.06.2019 |
|
|
Přibyl Šimon |
2010 |
Beskydská šachová škola z.s. |
ŠK Šenov |
01.04.2019 |
02.04.2019 |
(1) hromadný přestup |
|
Přibyl Zdeněk |
2008 |
Beskydská šachová škola z.s. |
ŠK Šenov |
01.04.2019 |
02.04.2019 |
(1) hromadný přestup |
|
Ptáček Jiří |
2003 |
Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s. |
ŠO TJ Karolinka |
05.06.2019 |
05.06.2019 |
|
|
Radko Jan |
1992 |
HTJ Odra Ostrava |
Beskydská šachová škola z.s. |
02.05.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Rajnyš Vladimír |
1962 |
ŠK Český Krumlov |
Individuální člen |
02.01.2019 |
04.01.2019 |
technický přestup |
|
Richter Rudolf |
2006 |
SK Baník Ratíškovice |
TJ Náměšť n/Oslavou |
09.05.2019 |
09.05.2019 |
|
|
Richterová Nataša |
1996 |
Agentura 64 Grygov |
SK Podlužan Prušánky z.s. |
30.05.2019 |
31.05.2019 |
|
|
Richterová Nataša |
1975 |
SK Baník Ratíškovice |
TJ Náměšť n/Oslavou |
09.05.2019 |
09.05.2019 |
|
|
Řehák Jiří |
1950 |
USK Praha |
TJ Spartak Letohrad |
06.06.2019 |
06.06.2019 |
|
|
Řeřábek Jaroslav |
1955 |
TJ Kavalier Sázava z.s. |
Klub šachistů Říčany 1925 |
23.05.2019 |
23.05.2019 |
|
|
Řezníček Přemysl |
2006 |
TJ Hronov |
TJ Jiskra Jaroměř |
16.05.2019 |
16.05.2019 |
(2) hromadný přestup |
|
Sedlář Radim |
2009 |
Beskydská šachová škola z.s. |
ŠK Šenov |
01.04.2019 |
02.04.2019 |
(1) hromadný přestup |
|
Senft Antonín |
2007 |
ŠO Praga Praha |
Unichess |
10.06.2019 |
10.06.2019 |
|
|
Sepši Jakub |
2006 |
ŠK Rozrazil z.s. |
Jezdci Jundrov |
14.06.2019 |
14.06.2019 |
|
|
Skřivánek Roman |
1978 |
Unichess |
Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. |
07.01.2019 |
08.01.2019 |
technický přestup |
|
Sládek Vladislav |
1979 |
ŠK Kuřim, z.s. |
ŠK DDM Slavkov u Brna |
06.05.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Snířek Antonín |
2009 |
Beskydská šachová škola z.s. |
ŠK Šenov |
01.04.2019 |
02.04.2019 |
(1) hromadný přestup |
|
Soběslavský Vladimír |
1945 |
ŠO Praga Praha |
ŠK Mlejn |
19.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Sohr Vladimír |
1966 |
ŠK Velké Losiny |
ŠK 1921 Zábřeh |
27.06.2019 |
28.06.2019 |
|
|
Sosna Jan |
1960 |
ŠK Slavoj Poruba |
TJ Vlčnov |
04.05.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Stein Michael |
2009 |
Šachová škola STAMAT, z.s |
TJ Spartak Vlašim |
20.05.2019 |
20.05.2019 |
|
|
Steiner Juraj |
1948 |
TJ Jawa Brodce |
Steinitz – Makabi Praha |
02.05.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Svatoň Pavel |
1992 |
ŠK Bystřanští jezdci Bystřany |
SK Šachy Chlumec |
10.06.2019 |
10.06.2019 |
|
|
Sysel Michal |
1978 |
ŠK Duras BVK |
ŠK DDM Slavkov u Brna |
19.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Szpalek Martin |
1974 |
Slavoj Český Těšín |
Sokol Chotěbuz |
27.05.2019 |
27.05.2019 |
|
|
Šafařík Jakub |
1993 |
TJ Slavia Hradec Králové |
Šachový klub Lípa, z.s. |
23.05.2019 |
23.05.2019 |
|
|
Šícho Josef |
1955 |
ŠACHklub Písek |
TJ Slovan Jindřichův Hradec |
10.06.2019 |
11.06.2019 |
|
|
Šimčík Radek |
1973 |
MKS Vyškov |
Šachový klub DM Klášterského 4, Brno |
25.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Šimeček Alexej |
1948 |
DDM Písek |
Šachový klub Viktoria Žižkov |
13.06.2019 |
13.06.2019 |
|
|
Škapa Jiří |
1952 |
ŠK Teplice |
Šachový klub Teplice |
11.01.2018 |
14.01.2019 |
|
|
Šmajzrová Veronika |
2001 |
TJ Štefanydes Polička |
Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
06.05.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Šretr Josef |
1949 |
Šachový klub Lípa, z.s. |
T.J. Sokol Studnice |
28.05.2019 |
28.05.2019 |
|
|
Štádler Pavel |
1970 |
ŠK Karlovy Vary |
Šachový klub Loko Praha z.s. |
20.05.2019 |
20.05.2019 |
|
|
Štejnar Jakub |
2004 |
1. Novoborský ŠK |
ŠK Česká Lípa |
09.05.2019 |
29.05.2019 |
(3) hromadný přestup |
|
Štejnarová Veronika |
2008 |
1. Novoborský ŠK |
ŠK Česká Lípa |
09.05.2019 |
29.05.2019 |
(3) hromadný přestup |
|
Šturmová Tereza |
2008 |
DDM Kolín |
TJ Sparta Kutná Hora |
24.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Švanda Ondřej |
2003 |
TJ Štefanydes Polička |
Moravská Slavia Brno |
15.05.2019 |
17.05.2019 |
12.000,-odstupné uhrazeno |
|
Švestka Jiří |
1957 |
TJ Sport Bučovice, z.s. |
ŠK DDM Slavkov u Brna |
19.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Truc Rudolf |
1948 |
QCC České Budějovice |
TJ Sparta Kutná Hora |
24.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Turner Jan |
1976 |
TJ Šakal Kozolupy |
ŠK Líně |
06.06.2019 |
10.06.2019 |
(4) hromadný přestup |
|
Turner Radek |
1969 |
TJ Šakal Kozolupy |
ŠK Líně |
06.06.2019 |
10.06.2019 |
(4) hromadný přestup |
|
Urbánek Štěpán |
1974 |
TJ Pankrác |
Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. |
21.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Urbánková Eva |
1974 |
TJ Pankrác |
Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. |
21.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Vavřínková Eliška |
2001 |
ŠK Staré Město |
ŠK TJ Dolní Benešov |
06.06.2019 |
06.06.2019 |
|
|
Vítová Anna |
2001 |
Šachový klub Jičín z.s. |
Šachový klub Lípa, z.s. |
12.06.2019 |
12.06.2019 |
|
|
Vitula Jan |
1954 |
Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. |
Šachový klub Galerie Závodný Mikulov, z.s. |
20.05.2019 |
20.05.2019 |
|
|
Vojta Tomáš |
1976 |
Moravská Slavia Brno |
TJ Spartak Vlašim |
02.05.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Vondra Marek |
2005 |
ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod |
Šachový klub Světlá nad Sázavou |
17.05.2019 |
17.05.2019 |
|
|
Voříšek Jan |
2008 |
ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. |
ŠŠPM Lipky HK |
10.05.2019 |
10.05.2019 |
|
|
Voříšek Zdeněk |
1976 |
ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. |
ŠŠPM Lipky HK |
10.05.2019 |
10.05.2019 |
|
|
Voříšková Anna |
2006 |
ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. |
ŠŠPM Lipky HK |
10.05.2019 |
10.05.2019 |
|
|
Vysoglad Petr |
1969 |
TJ Sokol Metylovice |
Tatra Kopřivnice |
02.05.2019 |
06.05.2019 |
|
|
Waidlich Viktor |
2010 |
Beskydská šachová škola z.s. |
ŠK Šenov |
01.04.2019 |
02.04.2019 |
(1) hromadný přestup |
|
Zapletal Jiří |
1962 |
TJ ŠK DUE POP Uničov |
ŠK 1921 Zábřeh |
26.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Záruba Jaroslav |
1944 |
ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. |
Sokol Hradec Králové |
25.06.2019 |
27.06.2019 |
|
|
Zdralek David |
2009 |
Beskydská šachová škola z.s. |
ŠK Šenov |
01.04.2019 |
02.04.2019 |
(1) hromadný přestup |
|
Zdražil Jan |
1996 |
Sokol Vrbno p/P |
Šachový klub Olomouc z.s. |
13.05.2019 |
13.05.2019 |
|
|
Zdražil Tomáš |
1985 |
Sokol Vrbno p/P |
Šachový klub Olomouc z.s. |
13.05.2019 |
13.05.2019 |
|
|
Zeman Matyáš |
2001 |
Sokol Tábor |
Moravská Slavia Brno |
22.05.2019 |
22.05.2019 |
|
|
Zusmanovich Yvette |
2012 |
TJ Ostrava |
Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. |
17.05.2019 |
17.05.2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stav k 28.6.2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přestupy prozatím nevyřízené: |
|
|
|
|
|
|
|
Kureš Michael |
2006 |
Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. |
ŠK Duras BVK |
27.06.2019 |
nevyřízeno |
chybí podpis zák.zástupce |
|
Půlpán Jakub |
1998 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
ŠK Dopravní podnik Praha |
12.06.2019 |
nevyřízeno |
chybí vyjádření MO |
|
Sucharda David |
1999 |
Šachový klub Jičín z.s. |
Šachový klub Lípa, z.s. |
27.06.2019 |
nevyřízeno |
MO požaduje odstupné |
|