Sobota 29. června 2019
Dorostenky do 57 kg
Košnarová Eliška - Iron Warriors
Kolomazníčková Sára - PWL Vision Nutrition
Dorostenky do 63 kg
Ročárková Eliška - Powerlifting TJJM Chodov
Pipková Kristýna - TJ Lanškroun
Dorostenky do 72 kg
Šimánková Veronika - Powerlifting School
Marhounová Eliška - Powerlifting School
Dorostenky nad 84 kg
Víznerová Andrea - PWL Vision Nutrition
Dorostenci do 66 kg
Patočka Jiří - TJ Sokol Pohořelice
Dorostenci do 74 kg
Vávra Marek - Sporting Apis Praha
Lněnička Patrik - TJ Lanškroun
Joska Jakub - SK Totzi Klášterec n. O.
Lacina David - TJ Sokol Pohořelice
Sporka Robert - TJ Sokol Vejprnice
Dorostenci do 83 kg
Rada Karel - Powerlifting Staňkov
Kováč Jan - SK Olymp Fitness Nový Bor
Kavický Matouš - TJ Sokol Pohořelice
Kněbort Vítek - PWL Vision Nutrition
Dorostenci do 93 kg
Šmejkal Radek - Powerlifting School
Dorostenci do 105 kg
Horáček Lukáš - Doplnejch powerlifting
Šembera Vojtěch - TJ Sokol Bílina
Jersák Jiří - PWL Vision Nutrition
Král Šimon - TJ Sokol Vejprnice
Cibulka Daniel - TJ Sokol Vejprnice
|
Neděle 30. června 2019
Juniorky do 57 kg
Puštějovská Adéla - Spal Strength Gym
Poborská Klára - Powerlifting School
Juniorky do 63 kg
Jelenová Aneta - SK Zlobr Sedlčany
Picková Diana - SK Zlobr Sedlčany
Kučerová Sandra - Iron Warriors
Kubáňová Michaela - Doplnejch powerlifting
Juniorky do 72 kg
Brennan Nadge Anna Lucia - Doplnejch powerlifting
Herrmannová Tereza - TJ Viktorie Bohumín
Daňková Lucie - TJ Olympia Zlín
Juniorky do 84 kg
Frühbauerová Jitka - Powerlifting Jihlava
Skudříková Kateřina - TJ Viktorie Bohumín
Junioři do 66 kg
Vorel Tomáš - Powerlifting Brno
Němec Filip - Doplnejch powerlifting
Junioři do 74 kg
Pavlík Tomáš - SK Totzi Klášterec n. O.
Hula Daniel - TJ Sokol Těškovice
Bolech Jan - Powerlifting Brno
Jindra Štěpán - SK Zlobr Sedlčany
Havlice Patrik - SK Zlobr Sedlčany
Haker Vojtěch - TJ Sokol Pohořelice
Kropáček Jindřich - TJ Olympia Zlín
Junioři do 83 kg
Daněk Jakub - Powerlifting TJJM Chodov
Štěpán Ondřej - Spal Strength Gym
Sýkora Vojtěch - TJ Sokol Těškovice
Šindelář Jan - SK Zlobr Sedlčany
Zsibrita Denis - Iron Warriors
Frantál František - SK Zlobr Sedlčany
Šindelář Jan - SK Zlobr Sedlčany
Vybíralík Tomáš - TJ Olympia Zlín
Kolíšek Petr - Sporting Apis Praha
Petr Aleš - TJ Lokomotiva Krnov
Junioři do 93 kg
Richter Richard - Spal Strength Gym
Eminger Pavel - SK Totzi Klášterec n. O.
Špás Jan - Powerlifting Brno
Koutecký Jan - SK Olymp Fitness Nový Bor
Švaňhal Lubomír - TJ Lokomotiva Krnov
Hrudka Jakub - Doplnejch powerlifting
Černý Daniel - TJ Sokol Pohořelice
Junioři do 105 kg
Hamouz Jiří - TJ TZ Prosport Rakovník
Otruba Zdeněk - Powerlifting Brno
Staňkovič David - Doplnejch powerlifting
Vogel Arnošt - TJ Olympia Zlín
Matulík Jan - TJ Svitavy
Junioři do 120 kg
Svatoš Michal - TJ Lanškroun
Havlíček David - Iron Warriors
Šigut Jakub - Iron Warriors
Bárek David - Powerlifting Brno
Kurečka Denis - Colbert club SSK Vítkovice
Usov Artem - Doplnejch powerlifting
Junioři do 120 kg
Zuna Zbyněk - Fitness Jiskra Bílina
|