Čábelická a Stošek mistry ČR v maratonu

Mistrovství ČR v maratonu, který dnes hostil mostecký okruh o délce 72 km, vyhráli Jitka Čábelická (GAPP System - Cabtech) a Martin Stošek (Vitalo Future Cycling). Nejen, že oba zvítězili na Specialized Extrém Bike Most poprvé, oba rovněž získali svůj první maratonský titul. Jitka je navíc stále ještě i úřadující šampionkou ČR v cross country. Na stříbrných pozicích dojeli loňští mistři Jana Pichlíková (Kross Bikeranch) a Kristián Hynek (Vitalo Future Cycling)...

Fotogalerie: Kamptal Trophy - Langenlois 2024
  2. Ostatní závodyZávěrečnou etapu Cape Epic ovládl tým Bulls Mavericks, celkovými vítězi Beers s Grottsem
  3. Ostatní závodyCape Epic 2024: vyhraná 6. etapa je pojistka "žluťáku" Beerse s Grottsem
    Cape Epic 2024: vyhraná 6. etapa je pojistka "žluťáku" Beerse s Grottsem
  4. Ostatní závodyBeers s Grottsem se rozjíždí, v 5. etapě Cape Epic navýšili náskok
    Beers s Grottsem se rozjíždí, v 5. etapě Cape Epic navýšili náskok
  5. Ostatní závodyNa Cape Epic se měnily dresy! V čele je Becking s Allemanem. Stošek s Vakočem šestí!
  6. Ostatní závodyCape Epic 2024: Stošek s Vakočem dnes plnili svou úlohu a skočili do top ten
    Cape Epic 2024: Stošek s Vakočem dnes plnili svou úlohu a skočili do top ten

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.
  1. avatar
    #3 zirecek - vloženo: 23.06.2019 v 19:03:36

Tato zpráva je v sekci "bleskovky", plnotučná reportáž bude určitě následovat včetně fotogalerie.

odpověz na tento komentář
  2. avatar
    #2 Jan. - vloženo: 23.06.2019 v 14:47:35

A parametry MČR spíš do XC na místo XCM :-) Natož čas vítěze. Alespoň když budu rejt po přečtení pravidel XCM :-)