Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

Vyhrať 20 000 EUR za 5 EUR? Aj to je reálne!

Tipér brezi3 si zrejme užije pekné leto.

Úspešná trefa viacerých príležitostí mu zaistila delikátnu výhru. Presvedčte sa o tom sami TU!

Tenis + futbal = krásna výhra

Brezi3 týmto kúskom zatvoril všetkým (a niekomu asi aj otvoril) ústa. Ešte v máji podal na celkovo 18 zápasov v tenise aj futbale s celkovým kurzom 3 553, pričom prvú „zelenú“ videl na tikete ešte v deň jeho uzatvorenia. Čakali ho ale takmer dva týždne napätia. Ako pribúdala jedna zelená fajka za druhou, pribúdal nepochybne aj stres a nervozita. Avšak v utorok podvečer mohol oslavovať – Slováci vyhrávali v Azerbajdžane už po polčase 3:1 a v druhom polčase ešte pridali dva góly. Brezi3 tak vďaka presným tipom navýšil svoje konto o celkovo 20 790 EUR! To sa nepodarí každý deň, čo poviete?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Brezi3 a ďalší borci zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte okamžite 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!

Pridaj sa k fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info priamo z trávnika!

Juventus postúpil do finále napriek prehre 1:2 v odvete na pôde Lazia

Futbalisti Juventusu Turín postúpili v utorok do finále Talianskeho pohára. Na pôde Lazia Rím síce prehrali 1:2, no stačilo im víťazstvo 2:0 z úvodného duelu na začiatku apríla. Vo finále nastúpia proti lepšiemu z dvojice Fiorentina a Atalanta Bergamo. o 07:47 - TASR

Tréner Emery predĺžil kontrakt s Aston Villou do roku 2027

Španielsky futbalový tréner Unai Emery predĺžil v utorok kontrakt s Aston Villou do roku 2027. Na lavičku prišiel v novembri 2022 a s anglickým tímom, ktorý hral o udržanie, momentálne bojuje o skupinovú fázu Ligy majstrov. Predĺžením zmluvy o jeden rok sa nepotvrdili špekulácie o Emeryho možnom odchode do Bayernu Mníchov. včera o 17:05 - TASR

Sevilla zdolala v 32. kole Mallorcu 2:1

Futbalisti FC Sevilla vyhrali v pondelkovom zápase 32. kola La Ligy nad RCD Mallorca 2:1 a svoju víťaznú sériu natiahli na tri stretnutia. Vďaka nej sa posunuli na 12. miesto tabuľky, Mallorca je o štyri priečky nižšie. V jej drese hral do 71. minúty slovenský obranca Martin Valjent, Dominik Greif sedel na lavičke náhradníkov. 22.4.2024 23:02 - TASR

Fabio Cannavaro je nový tréner Udinese

Fabio Cannavaro sa stal novým trénerom talianskeho futbalového klubu Udinese Calcio. 22.4.2024 16:23 - TASR

Slovenská 18-ka zdolala Maroko 4:2 po rozstrele z 11 m

Slovenským futbalovým reprezentantom do 18 rokov vyšiel vstup do turnaja UEFA Friendship v Turecku. Po remíze 1:1 s Marokom v riadnom hracom čase zvíťazil tím trénera Martina Fabuša 4:2 v 11 m rozstrele. Najbližším súperom mladých Slovákov bude v stredu o 15.00 h Ekvádor. 22.4.2024 14:09 - TASR

PSG si poradil s Lyonom 4:1, Škriniar nastúpil v 68. minúte

Futbalisti Paríža St. Germain zvíťazili v nedeľnom súboji 30. kola francúzskej Ligue 1 nad Olympique Lyon 4:1 a sú blízko obhajoby titulu. Na čele tabuľky majú 11-bodový náskok pred druhým AS Monaco, pričom oba tímy odohrajú do konca súťaže ešte päť stretnutí. Slovenský obranca Milan Škriniar nastúpil za domácich v 68. minúte. 21.4.2024 22:57 - TASR

Feyenoord v zostave s Hanckom triumfoval vo finále Holandského pohára

Futbalisti Feyenoordu Rotterdam sa po šiestich rokoch opäť tešia z triumfu v Holandskom pohári. V nedeľnom finále vyhrali na svojom štadióne De Kuip nad NEC Nijmegen 1:0. Celý zápas odohral v drese domácich slovenský obranca Dávid Hancko, jeho krajan Leo Sauer sedel na lavičke. 21.4.2024 20:27 - TASR

Liverpool zvíťazil v 34. kole na pôde Fulhamu 3:1

Futbalisti Liverpoolu triumfovali v nedeľnom zápase 34. kola anglickej Premier League nad domácim Fulhamom 3:1. V tabuľke sa so 74 bodmi posunuli na druhé miesto, o bod predstihli Manchester City. Obhajca titulu však má zápas k dobru. "The Reds" zaostávajú za vedúcim Arsenalom iba o skóre. 21.4.2024 19:48 - TASR

Stanišič gólom v nadstavení odvrátil prvú prehru Leverkusenu v sezóne

Futbalisti Bayeru Leverkusen boli blízko prvej prehry v sezóne, v nedeľnom šlágri 30. kola Bundesligy napokon remizovali na ihrisku Borussie Dortmund 1:1. Bod pre hostí zachránil v ôsmej minúte nadstaveného času Josip Stanišič. 21.4.2024 19:36 - TASR

Aston Villa vyhrala nad Bournemouthom 3:1, upevnila si štvrté miesto

Futbalisti Aston Villy zvíťazili v 34. kole anglickej Premier League nad AFC Bournemouth 3:1 a upevnili si štvrtú priečku, ktorá zaručuje postup do budúcosezónnej edície Ligy majstrov. Štyri kolá pred koncom súťaže má pred piatym Tottenhamom šesťbodový náskok, Spurs však odohrali o dva zápasy menej. 21.4.2024 18:14 - TASR