pátek 31.5 15:00 - Areál Hilton Sezimovo Ústí

• Oběžná dráha - finále

pátek 31.5 19:30 - Dům kultury Milevsko

Soutěž pěveckých talentů.

Jediný gól vstřelil kapitán Listopad, jeho tým podržel gólman Krt

ČIMELICE - Mužstvo Čimelic ve fotbalovém krajském přeboru stále bojuje o každý bod, aby se definitivně odpoutalo od příček, které budou znamenat pád. Tým z města lázní v jarní části body jen tak nerozdává a nechtěl je nechat ani v Čimelicích. Po celých devadesát minut se bojovalo, když pohledná hra byla na hony vzdálená představám fotbalových fanoušků obou celků, převážně ve středu hřiště. Z minima šancí zužitkoval standardní situaci v jediný gól utkání brzy po přestávce domácí kapitán Petr Listopad. Hosté měli ve druhé půli dvě dobré příležitosti k vyrovnání, ale radost jim zkazil dvěma kvalitními zákroky jistě chytající gólman Karel Krt, který měl na třech bodech Sika velkou zásluhu.

SK SIKO Čimelice – Jiskra Třeboň 1:0 (0:0)
Branka: 49. Listopad
Rozhodčí: Přibyl - Polák, Novotný. ŽK: 3:6 (Hovorka, J. Viták, Bednařík – Kubata, Schneider, Koktavý, Vávra, Průcha, Doležal). Diváků: 101

Ve středeční Píseckých postřezích zhodnotí duel čimelický brankář Karel Krt, který měl na výhře svého týmu významný podíl.