pátek 19.4 9:00 - Sýpka u rybníka Topič

• Multinstrumentální koncert kapely Jablkoň

pátek 19.4 19:30 - Hospoda U Datla, Blatná

Oslabená Soběslav udolala Lom

Soběslavští začali přípravný souboj s Lomem hodně laxně. Jaroslavu Bosnyakovi nevadili ani čtyři hráči Spartaku, aby se dostal až do zapovězeného území před Kuníka a poslal Lom do vedení. Nakonec ale přece jen divizní favorit 4:3 zvítězil. , Autor: Josef Janda

Soběslavští začali přípravný souboj s Lomem hodně laxně. Jaroslavu Bosnyakovi nevadili ani čtyři hráči Spartaku, aby se dostal až do zapovězeného území před Kuníka a poslal Lom do vedení. Nakonec ale přece jen divizní favorit 4:3 zvítězil.     Autor: Josef Janda

SEZIMOVO ÚSTÍ – Nedělní přípravné utkání mezi divizní Soběslaví a Lomem z krajského přeboru viděli fanoušci fotbalu na soukenické umělce. Spartak přijel pouze s jedenácti hráči, tudíž odehrál utkání bez jediného střídání. Soupeř z Lomu si přivezl dva náhradníky a sehrál s favoritem vyrovnané utkání. Hosté se ujali po čtvrthodině vedení, které však Soběslavští během dvou minut otočili. Nádhernou střelou srovnal do poločasu Trantýr, a tak o vítězství Soběslavi rozhodla až druhá půle. Domácí vstřelili dvě branky opět rychle za sebou a Hromadův vlastní gól už Spartaku radost z vítězství 4:3 nepokazil.

FK Spartak Soběslav – TJ Sokol Lom 4:3 (2:2), branky: 20. Kutner, 22. Chotovinský, 55. Vaněk, 56. Hromada – 16. Bosnyak, 33. Trantýr, 80. Hromada (vlastní), 60 diváků.

Soběslav: Kuník – Maršík, Novák, Podráský, Suda, Hromada, Chotovinský, Žalda, Vaněk, Mazouch, Kutner.

Lom: Hanzal – Jelen, Voneš, Rabiňák, Do Trung, Trantýr, Kolací, Balogh, Neužil, Kůst, Bosnyak. Náhradníci: Mařík, Vysušil.

Ve středečním Týdeníku Táborsko promluví trenér Soběslavi Radek Hajič a vysvětlí, proč byl s utkáním nespokojený. Co chtěl v zápase s Lomem vyzkoušet?

Trenér Lomu Marek Císař prozradí, na čem musí jeho svěřenci před startem jara ještě zapracovat. A co říká na výkon posily Michala Kůsta, který je v Lomu na zkoušku?