Čtvrtek 28.3 16:00 - Biograf Kotva Lidická 2110, České Budějovice

• Basstard Beatz w. Magenta & Tony P

Čtvrtek 28.3 21:00 - Klub K2 Sokolský ostrov 1, České Budějovice

Derby jako řemen! Spartak držel s Lokomotivou krok po celý zápas

Spartak nastřílel Lokomotivě 23 branek, což ale na vítězství nestačilo. Budějovice zvítězily 25:23. , Autor: Josef Janda

Spartak nastřílel Lokomotivě 23 branek, což ale na vítězství nestačilo. Budějovice zvítězily 25:23.     Autor: Josef Janda

SEZIMOVO ÚSTÍ - Házenkáři sezimovoústeckého Spartaku nastoupili v neděli dopoledne k prvnímu duelu jarní části druhé ligy. Hned na úvod přijela k oblíbenému sousedskému souboji Lokomotiva České Budějovice. Domácí drželi se soupeřem krok po celý první poločas, který prohráli jen o branku. Po změně stran si deset minut před koncem vypracovali hosté tříbrankový náskok, který se jim dařilo držet. Spartak ztrácel i čtyři góly a několik minut před koncem se zdálo, že je vše ztracené. Domácí ale dotáhli na dvoubrankový rozdíl a bojovali o remízu skoro až do konce. Spartak nakonec padl 23:25 a o další body se popere v neděli 3. března od 10.30 znovu před domácím publikem. Na Sezimák přijede béčko Chodova s druhým nejhorším útokem ligy.

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí – TJ Lokomotiva České Budějovice 23:25 (11:12)

Sestava a branky Spartaku: Janků, Ježek – Brožek (6), Přibyl (6), Bílý (5), Hrachovec (2), Z. Zůbek (2), Kortan (1), Sechovec (1), Živný, J. Švadlena, Králík, Vitman, Kaška.

Ve středečním Týdeníku Táborsko si přečtete další podrobnosti. Trenér Spartaku Vlastimil Zůbek zhodnotí duel s jedním z nejlepších týmů ligy. Co podle něj vyrovnaný zápas rozhodlo? Věřil ještě v závěru v bod? Spartak odstartoval sérii tří zápasů doma. Jaké v ní má plány?

Střelec šesti branek Spartaku Pavel Brožek se zamyslí, v čem byl rozdíl na začátku utkání a v jeho pozdějším průběhu. Proč se nepodařilo v průběhu druhého poločasu ztrátu na Lokomotivu dotáhnout? Co očekává od příštího utkání s Chodovem?