Vinicius Junior z Realu Madrid

Vinicius Junior z Realu Madrid Zdroj: reuters

VIDEO Copa del Rey: Real Madrid po prehre postupuje, Atlético Madrid končí

ŠPORT.sk • 16. jan 2019 o 23:25
Futbalisti Atlética Madrid nečakane skončili už v osemfinále španielskeho pohára. V stredajšej odvete doma iba remizovali s Gironou 3:3 a po nerozhodnom výsledku z prvého duelu 1:1 postúpili hostia.

Duel Leganés - Real Madrid ste mohli sledovať ONLINE na ŠPORT.sk >>

Atlético prehrávalo v 66. minúte 1:2, v 84. minúte otočil na priebežných 3:2 Antoine Griezmann, o štyri minúty neskôr však vyrovnal Seydou Doumbia a podľa pravidla o góloch na ihrisku súpera poslal Gironu do štvrťfinále.

V druhom zápase dňa prehrala Sevilla doma s Athleticom Bilbao 1:3, vo štvrťfinále sa však predstavia Andalúzania, keďže v prvom zápase na pôde Baskov triumfovali 3:1.

Posledný stredajší zápas priniesol prekvapivú výhru Leganés nad Realom Madrid 1:0. "Biely balet" však v prvom zápase triumfoval 3:0 a prehra v odvete mu nepokazila radosť z postupu medzi najlepšiu osmičku.

Copa del Rey - osemfinále:

CD Leganés - Real Madrid 1:0 (1:0)

Gól: 30. Braithwaite

/prvý zápas 0:3, postúpil Real Madrid/

Atlético Madrid - Girona 3:3 (1:1)

Góly: 12. Kalinič, 66. Correa, 84. Griezmann - 37. Fernandez, 59. Stuani, 88. Doumbia

/prvý zápas 1:1, postupuje Girona/

FC Sevilla - Athletic Bilbao 0:1 (0:0)

Gól: 77. Guruzeta

/prvý zápas 3:1, postúpila Sevilla/