Chelsea doma Southampton porazit nedokázala, žolíci spasili Rudé ďábly

Manchester United pod koučem Solskjaerem pokračuje na vítězné vlně. V Newcastlu si poprvé udržel čisté konto a zvítězil 2:0. První branku zajistil Romelu Lukaku, jenž skóroval minutu poté, co se dostal na hřiště. Na druhý gól, jehož autorem byl Marcus Rashford, asistoval taktéž žolík Alexis Sanchez. Tak úspěšná nebyla Chelsea, která doma pouze remizovala se Southamptonem 0:0. Zajímavé bylo utkání v Bournemouthu, kde diváci v rozmezí 34. a 40. minuty viděli hned pět branek! Zápas skončil 3:3. Burnley ovládlo utkání na hřišti posledního Huddersfieldu a West Ham doma remizoval s Brightonem 2:2 díky dvěma brankám Marka Arnautoviče v rozmezí dvou minut. Crystal Palace o vítězství ve Wolverhamptonu rozhodl až u konce zápasu, a to rovnou dvěma góly.