Prostě běž!

Prostě běž!

VltavaRun - tisíce zážitků, krásné vzpomínky

Štafetový 360 KM dlouhý závod je na první pohled bláznivý nesmysl. Spánkový deficit, akumulovaná únava, logistický stres, nedostatek hygieny, větší či menší bolest. A přesto nebo právě proto je fenomén, který se “vyprodá” za necelou minutu. Kdo jednou zkusil, ví že si během víkendu vyčistí hlavu a zažije něco, co v běžném, pomalém a pohodlném životě prostě nenajde. Tisíce zážitků, krásné vzpomínky. Ať Ti to běhá! Eda

O víkendu 12. a 13. května proběhl již pátý ročník běžeckého štafetového závodu Vltava Run. Na start na šumavském Zadově se letos postavilo celkem 3473 běžců v 294 týmech, aby zdolali 36 v průměru 10 km dlouhých úseků vedených těmi nejkrásnějšími místy jižních a středních Čech.

image

Všechny týmy si zaslouží uznání, všichni běžci podali fantastické výkony a i přes drobné komplikace do cíle nakonec dorazilo všech 294 týmů. Atmosféra během celého závodu byla skvělá,” uvádí Květa Látalová a dodává: “Závod byl na podzim loňského roku vyprodán za pouhých 45 vteřin. Zájem byl tedy opět obrovský a podle reakcí na letošní ročník soudíme, že bude i o ten příští.”