Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Päťgólový prídel, Chelsea deklasovala West Ham. Štvrtá Aston Villa nečakane zakopla

Futbalisti FC Chelsea deklasovali v sobotnom dueli 36. kola Premier League hráčov West Hamu 5:0.

05.05.2024 17:17 , aktualizované: 19:34
Nicolas Jackson Foto:
Jeden z dvoch gólov, ktoré do brány West Hamu strelil útočník Chelsea Nicolas Jackson.
debata

Dvoma gólmi k tomu dopomohol senegalský útočník Nicolas Jackson. „The Blues“ sa tak v tabuľke posunuli na siedme miesto pred Manchester United, na šiestu priečku zabezpečujúcu účasť v Európskej konferenčnej lige im chýbajú dva body.

Štvrtá Aston Villa prehrala v Brightone 0:1, o triumfe domácich rozhodol v 87. minúte útočník Joao Pedro. Brazílčan pritom len dve minúty pred zásahom nepremenil pokutový kop.

Premier League – 36. kolo:
FC Liverpool – Tottenham Hotspur 4:2 (2:0)
Góly: 16. Salah, 45. Robertson, 50. Gakpo, 59. Elliot – 72. Richarlison, 77. Son

FC Chelsea – West Ham United 5:0 (3:0)
Góly: 48. a 81 Jackson, 15. Palmer, 30. Gallagher, 36. Madueke

Brighton & Hove Albion – Aston Villa 1:0 (0:0)
Gól: 87. Joao Pedro