V dvaadvacátém kole nás rozhodně nečekal lehký soupeř. Favorit naší soutěže a aspirant na postup do Pražského přeboru Spartak Kbely na nás již od první minuty vyvinul velký tlak, a to hlavně v osobních soubojích. Domácí nám nechtěli dát žádný prostor směrem dopředu a důrazně bránili naše brejkové příležitosti. Bohužel se hned v 10. minutě zápasu muselo sahat ke střídání jednoho z našich klíčových hráčů. I nadále se nám dařilo plnit taktické pokyny, které jsme si před zápasem v kabině řekli. Naši hráči bojovali a drželi s kvalitním soupeřem krok a bezbrankovou remízu i díky skvělým zákrokům brankařů na obou stranách.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s velkým odhodláním i nadále plnit již osvědčené a účinné taktické pokyny, kterými jsme eliminovali sílu soupeře v první půli. Hlavně jsme nechtěli udělat zbytečné chyby, které by nás srazily na zem a držet čisté konto co možná nejdéle. Tento záměr se nám podařilo plnit pouze do 63. minuty, kdy po skrumáži ve vápně se nejlépe zorientoval domácí Dampha. 1 : 0. O tři minuty později ale přišla další chyba, která byla ihned potrestána Tomášem Panýrkem. 2 : 0. Po dalších třech minutách přišel definitivní gólový úder domácího týmu. Tentokrát z kopačky Jakuba Panýrka. 3 : 0. Stejný hráč pak v 76. minutě přidal čtvrtou branku Kbel. 4 : 0. Tímto výsledkem také zápas skončil. I přes disciplinovaný a takticky dobře zvládnutý zejména první poločas jsme bohužel o vytoužený bod přišli zbytečnými chybami v průběhu devíti minut druhé půle.

Spartak Kbely – FK Meteor Praha VIII 4 : 0 (0 : 0)

Branky: 63. Dampha, 66. T.Panýrek, 69. a 76. J. Panýrek

Rozhodčí: Michal Štěrba – Jan Hejsler, Marie Kortanová

ŽK: 1 – 3