• Seniorský klub - Betty McDonaldová

Čtvrtek 23.5 9:00 - Jihočeská vědecká knihovna - pobočka Čtyři Dvory, Emy Destinové 46, České Budějovice

• Tvořivý rok - ubrouskování

Soběslav porazila Katovice 3:2. , Autor: Josef Janda

Soběslav porazila Katovice 3:2.     Autor: Josef Janda

SOBĚSLAV - Jednadvacáté divizní kolo nabídlo v neděli 7. dubna jihočeský souboj mezi Soběslaví a Katovicemi. V první půli šlo vše podle soběslavských not a spartakovci měli průběh pod kontrolou. Na dvoubrankové vedení dokázaly Katovice odpovědět, nicméně uklidňující třetí gól přidal v závěru poločasu Boucník. Katovičtí sehráli povedený druhý poločas a po hodině hry se jim podařilo vstřelit kontaktní gól. Početné publikum se těšilo na další branky, jenže Soběslav vedení nepojistila a Katovice i přes velkou snahu vyrovnat nedokázaly. U řeky Lužnice se tak zrodil po velmi podobném průběhu stejný výsledek jako na podzim v Katovicích – domácí celek vyhrál 3:2.

Soběslav poskočila vítězstvím na 5. místo a v příštím kole ji čeká cesta do Rokycan, kde se hraje v sobotu 13. dubna. Poražené Katovice zůstávají na 10. místě a v sobotu přivítají od 16.30 hodin celek Českého Krumlova.

TJ Spartak Soběslav – SK Otava Katovice 3:2 (3:1), branky: 16. Pravda, 24. Hoffmann, 42. Boucník – 34. Vonášek, 62. Bálek, rozhodčí Klátil – Wulkan, Izugrafov, ŽK (2-2): 35. Pravda, 85. Pavlík – 55. Sigmund, 85. Bálek, 267 diváků.

Soběslav: Červenec – Hoffmann, Zeman, Boucník, Kubart, Macák (72. Dumbrovský), Pavlík, Račák, Pravda (58. Bouchal), Vaněk, Hájek (86. Hromada).

Katovice: Provazník – Brabec (33. Michal Kynkor), Sigmund, Souhrada (46. Bálek), Motl, Kotrba, Bálek, Vonášek (76. Sládek), Štěch, Požárek (46. Martin Kynkor), Uher.

Ve středečních novinách si přečtete k zápasu mezi Soběslaví a Katovicemi další podrobnosti.

Trenér Soběslavi Radek Hajič zhodnotí utkání a prozradí, kdo mu chyběl v sestavě.

Střelec vítězné branky Ondřej Boucník přiblíží svou gólovou akci a vyjádří se k atmosféře, kterou o kus zlepšili i fanoušci Katovic.