Úterý 30.4 14:00 - Knihovna, Blatná

• Slet čarodějnic

Úterý 30.4 16:00 - Koupaliště, Volyně

Protivín sestřelil na jaře stoprocentní Roudné

PROTIVÍN – Los 19. kola krajského přeboru postavil Protivínu do cesty těžkého soupeře. První dubnovou sobotu svěřenci trenéra Miroslava Říhy přivítali Roudné. Fotbalisté Malše všechny tři jarní zápasy vyhráli a navíc ani jednou neinkasovali. Na domácí celek měli náskok devatenácti bodů. Na překonání nejlepší obrany jara Protivínští potřebovali necelých deset minut. Centr z levé strany vrátil před bránu hlavou Martin Říha a Adam Petr otevřel zápasové skóre. I když hosté měli více ze hry, jejich snaha k vyrovnání nevedla. Naopak ve 29. minutě prostřelil gólmana Tomáše Hřebejka střídající protivínský benjamínek David Stropnický, kterému ke skórování stačily dvě minuty na hřišti. Po přestávce se Malšanům podařilo snížit nejlepším kanonýrem soutěže Viktorem Kadlecem a nic nebylo rozhodnuto. Hosté ale další branku nepřidali, naopak protivínské vítězství stvrdil v poslední minutě Tomáš Zeman.

FK Protivín – TJ Malše Roudné 3:1 (2:0)
Branky: 10. Petr, 29. Stropnický, 90. Zeman – 56. Kadlec
Rozhodčí: Brych – Němec, Smola. ŽK: 6:4 (Váverka, Nedvěd, J. Vorel, Petr, Říha, Sháněl – Vogl, Kadlec, Zachař, Navrátil). Diváků: 150
Protivín: Váverka – Polanský, J. Vorel, Zach, Nedvěd, Zeman, Daniel Bečvář, Buko, Petr (26. Stropnický), Hrachovec (76. Hornát), Říha
Roudné: Hřebejk – Vogl, Malý (46. Goretki), Míka, Kadlec, Šrámek (34. Wohlgemuth), Zachař, Zíka, Navrátil, Vlk, Vávra