19.kolo ČDD U 19 B neděle 24.3. 2024 10 : 00 Nehvizdy tráva

První bod na jaře

Ve 19. kole jsme se střetli s mužstvem FK Baník Sokolov na dobře připravené trávě v Nehvizdech. Do zápasu jsme šli s jediným cílem, zvítězit a bodovat. V úvodu zápasu se obě mužstva potýkala s nepřesnostmi v rozehrávce za přičiněné silným větrem. V prvních minutách byli aktivnější hosté , svou velkou příležitost ale neproměnili. Ve 12. minutě si na přihrávku Ivanyuse za obranu naběhl D. Hladík a vstřelil naši první jarní branku 1 : 0. Ve 21. minutě se prosadil po samostatném úniku hostující Hradecký, přešel středem podél vápna a po kličce do vápna vymetl šibenici naší branky 1 : 1. Do konce poločasu se hrál vyrovnaný zápas, v zakončení jsme opět selhali, stále nám chybí klid ve finální fázi.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, po prodlouženém autu se ve 46. minutě ve vápně prosadil T. Francouz. Hosté se nažili o vyrovnání, po individuální akci v 49. minutě se prosadil kapitán hostí Berka a vyrovnal na 2 : 2.

Obě mužstva se snažili o plný bodový zisk, ale své šance neproměnili.

Kluci bojovný zápas plný osobních soubojů odmakali, se sebevědomým a fotbalovým soupeřem je bod naším ziskem.

FK Meteor Praha VIII – FK Baník Sokolov 2 : 2 (1 : 1)

Branky: 12. Hladík, 46. Francouz – 21. Hradecký, 49. Berka