K třetímu kolu jara jsme zavítali na hřiště Radotína. Po dvou předchozích výhrách jsme chtěli i tentokrát bodovat. První poločas probíhal v bojovném duchu plném osobních soubojů. Ke kvalitnějšímu průběhu zápasu nepřispěl ani silný vítr, který znemožňoval přesné přihrávky vzduchem. Hra se odehrávala převážně mezi šestnáctkami. Do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Po pauze se obraz hry příliš nezměnil a tak to vypadalo na to, že kdo dá první branku vyhraje. A také se tak stalo. Rozhodnutí přinesla standardní situace ze 73. minuty při které naši bránící hráči zůstali jako opaření stát ve vápně a sledovali jak soupeř naprosto neobtěžován hlavou skóroval. 1 : 0. Naše mužstvo na vyrovnání či snad dokonce obrat v utkání nemělo sílu. Jen bojovnost k zisku alespoň bodu tentokrát nestačila.

SC Olympia Radotín – FK Meteor Praha VIII 1 : 0 (0 : 0)

Branky: 73. Doležal

Rozhodčí: O. Eiselt – D. Malaník, J. Bednář

ŽK: 3 – 3