Po dlouhé a náročné zimní přípravě nás hned na úvod jarní části čekala rezerva Admiry. I když se říká, že derby nemá favorita, byli jsme to my od koho se víc čekaly body. Zápas začal předpokládaným scénářem. V poli jsme sice byli aktivnější, ale nadějné situace zejména po standardkách zůstaly nevyužity. To domácí byli efektivnější. V 16. minutě se po nedorozumění mezi Kostkou a Tomou dostal míč k Tatdanovovi, který nabídnutou příležitost využil a dostal domácí tým do vedení. 1 : 0. Po inkasované brance jsme sice zatlačili domácí před jejich vápno, ale branku jsme vstřelit nedokázali. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že budeme chtít nejen skóre srovnat, ale i otočit v náš prospěch. Bohužel, to se nám nepovedlo. Naproti tomu domácí neměli důvod svoji taktiku měnit. I nadále vycházeli ze zahuštěné obrany a vyráželi k rychlým protiútokům. Další rána do našich řad přišla v 65. minutě. Po naší ztrátě ve středu hřiště našel Petr Marek nikým nehlídaného Tatdanova, který svojí druhou brankou zvýšil na 2 : 0. Za dalších sedm minut bylo dokonáno. Po dlouhém nákopu domácího brankáře doletěl míč až za naši obranu, kde se pohyboval nikým nehlídaný Polívka, jenž střelou k pravé tyči uzavřel skóre zápasu na konečných 3 : 0. Nutno podotknout, že domácí zvítězili zaslouženě.

FK Admira Praha B – FK Meteor Praha VIII 3 : 0 (1 : 0)

Branky: 16. a 65. Tatdanov, 72. Polívka

Rozhodčí: J. Erlebach – M. Vitvar, T. Holakovská

ŽK: 2 – 2