Koncert bývalých hvězd Barcelony. Messi a Suárez pomohli v MLS Miami k vysoké výhře

Někdejší hvězdní spoluhráči z Barcelony Lionel Messi a Luis Suárez zazářili v zámořské MLS shodně dvoubrankovým představením a dovedli Miami k výhře 5:0 nad Orlandem. Uruguayský útočník se v dresu Interu trefil poprvé po prosincovém příchodu, spoluhráčům navíc dva góly připravil.

Suárez otevřel skóre zápasu rychlými góly ve čtvrté a jedenácté minutě a po jeho asistenci přidal po půlhodině hry třetí branku Robert Taylor. Další gól těsně před přestávkou mu navíc kvůli ofsajdu nebyl po zásahu VAR uznán.

Argentinský mistr světa Messi zaúřadoval ve druhém poločase dvěma brankami v rozmezí pěti minut, na druhou trefu mu rovněž přihrál Suárez. Miami se se dvěma výhrami a jednou remízou ujalo v úvodu sezony vedení ve Východní konferenci.

"Hráli jsme skvěle. Pravděpodobně to byl po všech stránkách nejlepší zápas, jaký jsme za do dobu mého působení v Miami odehráli," pochvaloval si hlavní trenér Interu Gerardo ‚Tata‘ Martino na oficiálním webu klubu.