• Vlastivědný výlet do Vitic

sobota 27.4 8:00 - Muzeum – Stará radnice, Volyně – sraz před starou radnicí

• Mladfest – hudební festival s výstava ZUŠ, promítáním filmů a trhy

sobota 27.4 9:00 - Mladějovice, tvrz

Ředitel turnaje Jakub Bednarčik s asistentkou Nikol Manovou. , Autor: Václav Kozma

Ředitel turnaje Jakub Bednarčik s asistentkou Nikol Manovou.     Autor: Václav Kozma

VRÁŽ - V sobotu 24. února se ve sportovním areálu v sále hasičské zbrojnice uskutečnil 1. ročník turnaje ve stolním tenise pro neregistrované hráče O pohár starosty lázeňské obce Vráž.

V přátelském duchu a prakticky domácím prostředí se sešlo 19 hráčů a hráček, aby se na třech stolech utkali o pohár vrážského starosty a další pěkné ceny. Ve čtyřech základních skupinách se hrálo každý s každým na dva sety. Čtyři nejlepší z každé skupiny postoupili do vyřazovací části, kde už šlo do tuhého a kde se hrálo na dva vítězné sety a finále na tři.
Už v základních skupinách vykrystalizovalo několik favoritů, kteří se pak probojovali na medailové pozice. Jednu ze skupin vyhrál Martin Poklop a pak postoupil až do finále. Překvapení se zrodilo v další skupině, kterou vyhrál Milan Trkovský, když porazil Petra Šuhaje. Ten však, na rozdíl od Trkovského, postupoval dál, také až do finále. V něm se potkal s kamarádem a soupeřem z mnoha turnajů Martinem Poklopem. Poslední finálové utkání celého turnaje pro sebe rozhodl v lepší formě hrající Petr Šuhaj, který zvítězil 3:0 na sety. Třetí místo patří Jitce Manové a čtvrtý skončil Dušan Novák.