sobota 27.4 8:00 - Muzeum – Stará radnice, Volyně – sraz před starou radnicí

• Mladfest – hudební festival s výstava ZUŠ, promítáním filmů a trhy

sobota 27.4 9:00 - Mladějovice, tvrz

Po prohře s Jaroměří musí Písek doufat v zaváhání soupeře

PÍSEK – Základní část Národní ligy pomalu spěje k závěru. V neděli 11. února písečtí florbalisté sehráli poslední domácí utkání. V rámci 21. kola přivítali pátou Jaroměř. Celek trenéra Michala Hanzlíka se pohybuje na rozhraní play off a potřeboval nutně zvítězit. To se ale nepodařilo. V první třetině se hra přelévala ze strany na stranu. Hosté šli do vedení ve 13. minutě gólem Michala Nožičky. Po přestávce si Písek vybral slabší minutku a Jaroměř odskočila na 0:3. Pak se ale domácí zásluhou Marka Slepičky a Jana Králíka dostali na rozdíl jedné branky a nic nebylo ztraceno. V úvodu třetí části ale znovu přišel výpadek, kde Jihočeši inkasovali dva slepené góly. Náskok už si Jaroměř pohlídala a odvezla výhru 3:7. Písek je aktuálně na deváté pozici a v závěrečném kole musí zvítězit a zároveň doufat ve ztrátu Milevska nebo Kobylis.

FbC Písek - TJ Sokol Jaroměř 3:7 (0:1, 2:2, 1:4)
Branky: 25. Marek Slepička, 31. Jan Králík, 48. Michael Kolínský - 13. Michal Nožička, 22. Max Kuštan, 22. Tomáš Hejzlar, 42. Tomáš Hejzlar, 42. Michal Nožička, 57. Michal Nožička, 59. Michal Rolín
Rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. Diváků: 152. Zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 12, Karel Tvrdík 5 - Dušan Völgyi 31
Písek: Dvořák (42. Tvrdík) – Měřička, Kolínský, Králík, Walter, Mikeš, Cigánek, Prčík, Šanda, Štěpán, Slunečko, Prokopec, Šareš, Hladík, Slepička, Lešek, Staněk, Hejpetr, Cendelín