neděle 12.5 10:00 - Podskalí – Strakonice

neděle 12.5 19:00 - Kavárna Železářství U Šulců, Blatná

Souboj s třetiligovým Znojmem rozhodl v závěru mladík Svatek

Táborsko porazilo Znojmo 1:0. , Autor: Karolina Kabíčková

Táborsko porazilo Znojmo 1:0.     Autor: Karolina Kabíčková

SEZIMOVO ÚSTÍ - Druholigoví fotbalisté Táborska sehráli ve středu 24. ledna třetí přípravný duel před startem jarní části sezony. Na soukenickou umělku dorazilo třetiligové Znojmo, které se nachází po podzimní části MSFL na 5. místě. Táborští sehráli za větru a deště nepříjemné utkání, o jehož osudu rozhodl v 80. minutě jedinou brankou střetnutí Pavel Svatek. Nadějný táborský fotbalista využil ponechané výhody po faulu na Kopřivu a přízemní ranou překonal znojemského brankáře Škugora – 1:0. Tento chorvatsko-švédský gólman tvoří v týmu Znojma spolu s dalšími zahraničními akvizicemi stoprocentně cizineckou legii. Neobvyklý tým krajánků vedou na jihu Moravy portugalští trenéři. Další přípravný zápas čeká Táborsko opět na Soukeníku, kde přivítá v sobotu 27. ledna od 11 hodin celek Příbrami.

FC Silon Táborsko – 1. SC Znojmo FK 1:0 (0:0), branka: 80. Svatek.

FC Silon Táborsko (1. poločas): Kerl – Varačka, Skopec, Koné, Schindler – Sunzu, Kateřiňák – Zeman, Sojka, Dordič – Matoušek.

FC Silon Táborsko (2. poločas): Kerl – Varačka (88. Koulousias), Koné, Kopřiva, Plachý – Kopáček, Bláha – Šplíchal, Svatek, Kalousek – Šašinka.

1. SC Znojmo FK: Škugor – Viegas, Dantas, Ivanović, Frigerio – Abdellaoui, Vilela, Pedro, Lukčo, Domingues – Ferreira. Náhradníci: Rodriguez, Neto, Tambá, Moreira, Rodrigues, Vasconcelos.