MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko

Koudelka nebude chybět ani v závěrečném podniku Turné čtyř můstků

Roman Koudelka se představí také v závěrečném závodu Turné čtyř můstků v Bischofshofenu. V kvalifikaci obsadil 25. místo a v sobotním prvním kole ho čeká Ital Alex Insam. Přímý přenos závodu můžete sledovat v sobotu od 16:25 na ČT sport a ČT sport Plus.

Roman Koudelka
zdroj: Reuters

Skokem dlouhým 138 metrů vyhrál lídr průběžného pořadí Turné Rjoju Kobajaši. Druhý muž klasifikace Němec Andreas Wellinger, který na japonského soupeře ztrácí 4,8 bodu, obsadil deváté místo.

Kobajašiho v prvním vyřazovacím kole vyzve Gregor Deschwanden ze Švýcarska. Wellinger, jenž může být prvním německým vítězem Turné od Svena Hannawalda v roce 2002, nastoupí proti Anttimu Aaltovi z Finska.

Čtyřiatřicetiletý Koudelka se v Bischofshofenu pokusí navázat na 17. příčku z předchozího závodu v Innsbrucku. Předtím v Garmisch-Partenkirchenu obsadil 35. místo. V úvodním podniku Turné v Oberstdorfu byl šestadvacátý a poprvé v sezoně bodoval.