Basketbalista Paul po roztržce s neoblíbeným rozhodčím v NBA nedohrál

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Návrat Chrise Paula do Phoenixu v dresu Golden State skončil v NBA pro hvězdného basketbalistu v závěru druhé čtvrtiny vyloučením po hádce s neoblíbeným rozhodčím. Osmatřicetiletý rozehrávač, jenž se se Scottem Fosterem v minulosti už několikrát střetl a opakovaně ho už léta kritizuje za jeho styl pískání, dostal v závěru poločasu dvě technické chyby a musel do šaten. Domácí Suns nakonec zápas vyhráli 123:115.

Chris Paul z Golden State Warriors dribluje proti Devinu Bookerovi z Phoenix Suns v nočním zápase NBA.

Paul se do Phoenixu vrátil poprvé od letního přestupu. Necelou půlminutu před koncem druhé čtvrtiny se pustil do dlouhé diskuse s Fosterem, po níž dostal první technickou. Zatímco rozhodčí od něho odcházel, dvanáctinásobný účastník Utkání hvězd za ním nepřestával pokřikovat. Foster se otočil a udělil mu druhou technickou chybu, která znamenala okamžité vyloučení.

Vzteklého Paula pak museli od rozhodčího držet dál členové lavičky Warriors, než hráč zamířil do šaten. Technickou chybu pak dostal i trenér hostů Steve Kerr.

Warriors se v zápase museli obejít i bez Draymonda Greena, který si odpykává trest na pět zápasů za rvačku v duelu s Minnesotou, při níž chytil Rudyho Goberta pod krkem.