Jihlava - Litoměřice 3:4 PPHokejisté Jihlavy prohráli v první lize s Litoměřicemi

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Hokejisté Jihlavy podlehli v předehrávce 20. kola první ligy doma Litoměřicím 3:4 v prodloužení. Připsali si čtvrtou porážku za sebou, ale poprvé při této neúspěšné sérii bodovali. Díky tomu se posunuli z 9. na 8. místo o bod před Zlín. Hostující Stadion zabral po třech prohrách a upevnil si 4. pozici.rvní hokejová Chance liga - předehrávka 20. kola: Jihlava - Litoměřice 3:4 v prodl. (2:0, 1:3, 0:0 - 0:1).

Duel se hrál jako „Army Game“, při němž Dukla vzdává hold válečným veteránům. Letos místo klasických „maskáčů“ nastoupila s dresy připomínajícími uniformy československých letců RAF, kteří během druhé světové války sehráli důležitou roli v letecké bitvě o Británii.

Jihlava vedla už v 6. minutě po brankách Richarda Cachnína a obránce Vlastimila Bilčíka 2:0 a v čase 26:05 jí zařídil tříbrankový náskok David Bartoš. Ještě ve druhé třetině ale smazali ztrátu Michal Vitouch, Petr Ton a Kale Costa a po 134 sekundách nastavení rozhodl Pavel Kordule.

Předehrávka 20. kola první hokejové ligy:
Jihlava - Litoměřice 3:4 v prodl. (2:0, 1:3, 0:0 - 0:1)
Branky: 1. Cachnín, 6. Bilčík, 27. D. Bartoš - 30. M. Vitouch, 34. Ton, 39. Costa, 63. Kordule. Rozhodčí: R. Svoboda, Grygera - Zídek, Peluha. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. Diváci: 653.