neděle 28.4 16:00 - Čajovna Pod Stolem, Strakonice

• Vernisáž výstavy modelů, obrazů a sbírkových předmětů k operaci Overlord

neděle 28.4 14:00 - Městská galerie Vodňany, náměstí Svobody 18

Sousedovice s Blatnou prohrávaly, pak ale rozjely tradiční gólostroj

SOUSEDOVICE – Poslední tři domácí zápasy, šestnáct nastřílených branek. Do Sousedovic si začali soupeři jezdit pro výprasky a jinak nedopadla ani Blatná, která zavítala na hřiště nováčka v sobotu 11. listopadu, kdy měla áčková skupina I. A třídy na programu závěrečné podzimní kolo. Blatenští přitom nezačali špatně, jenže z několika slibných šancí vytěžili pouze jednu branku Štěpána Říhy. Domácím se zásluhou Davida Doležala podařilo ještě do přestávky stav otočit a po změně stran hru zcela ovládli, k čemuž jim pomohlo i Juhaňákovo vyloučení z 58. minuty. Další branky vstřelili Marek Hromíř, Jan Hrach a Dominik Petráň – 5:1 (2:1). Svěřenci trenéra Luďka Cimrhanzla st. mají v „poločase“ na svém kontě 18 bodů, což stačí na osmé místo. Blatná získala bodů jen devět a je předposlední...