PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024

Hokejistky uspěly i ve druhém utkání v Německu, jasně přehrály Dánky

Druhé vítězství na Německém poháru. České hokejistky v dalším utkání Euro Hockey Tour v Landshutu po středečním triumfu nad Finkami (4:2) jednoznačně přehrály Dánky. Dvakrát se trefila Kateřina Mrázová a přidala dvě asistence. Výsledek dokreslily ještě Terezy Vanišová a Plosová společně s Noemi Neubauerovou. Češky vedou tabulku Německého poháru i Euro Hockey Tour.

Čisté konto udržela brankářka Viktorie Švejdová. V sobotu od 14:30 budou svěřenkyně trenérky Carly MacLeodové útočit na vítězství v turnaji v duelu proti domácímu Německu.

Skóre otevřela v čase 3:28 Tereza Vanišová střelou z levé strany do bližšího horního rohu branky Caroline Thomsenové a za 74 sekund zvýšila z dorážky sedmnáctiletá Tereza Plosová.

V 36. minutě se prosadila střelou z levého kruhu Kateřina Mrázová, která přesně po čtyřech minutách závěrečné dějství po průniku připravila další branku pro Noemi Neubauerovou. V 51. minutě Mrázová svým druhým gólem v utkání dovršila skóre.