Příbram - Varnsdorf 2:2Fotbalisté Příbrami dvakrát neudrželi vedení a doma s Varnsdorfem jen remizovali

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Fotbalisté Příbrami v 15. kole druhé ligy remizovali na svém hřišti 2:2 s Varnsdorfem. Středočechy dvakrát poslal do vedení v 10. a 67. minutě Jakub Nečas, v 27. minutě ale odpověděl Denny Samko a v závěru vyrovnal střídající Dominik Gembický.

Archivní snímek Jana Vokřínka (vpravo) z Příbrami.

Příbram doma neuspěla po třech vítězstvích a v neúplné tabulce je čtvrtá. Čtrnáctý Varnsdorf prodloužil sérii bez porážky na pět utkání, přesto se po odehrání kompletního kola může propadnout na poslední příčku.

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 15. kolo:
Příbram - Varnsdorf 2:2 (1:1).
Branky: 10. a 67. Nečas - 27. Samko, 87. Gembický. Rozhodčí: Trska - Černoevič, Líkař. ŽK: Matoušek - Samko, Kouřil. Diváci: 565.