sobota 27.4 8:00 - Muzeum – Stará radnice, Volyně – sraz před starou radnicí

sobota 27.4 9:00 - Mladějovice, tvrz

Spartak rozstřílel soupeře z Českého Krumlova sedmi góly

Soběslav přejela Český Krumlov 7:2. , Autor: Josef Janda

Soběslav přejela Český Krumlov 7:2.     Autor: Josef Janda

SOBĚSLAV - Hokejisté Spartaku Soběslav naskočili v neděli 22. října proti soupeři z Českého Krumlova vyztuženi o několik pendlů z druholigového Tábora, což se projevilo už v úvodním dějství. Útočník Jan Nevšímal zařídil dva góly, přičemž se prosadil také při oslabení. Od 13. minuty tak útočil na hattrick, na který ovšem tříbodový útočník nedosáhl (2+1). Nelenili ovšem ani jeho spoluhráči, kteří zařídili v úvodu druhé periody už čtyřbrankové vedení. První přesilovku si zahráli svěřenci trenéra Davida Pánka až na začátku třetí třetiny, kterou využil nejproduktivnější muž utkání Jiří Kubeš (1+3). Spartakovci vyšroubovali náskok až do výše 7:2 a v závěrečných minutách nevyužili ještě tři přesilovky. Soběslav si tak po dvou porážkách připsala tři body a poskočila v tabulce krajské ligy o jednu pozici na 6. místo. V příštím kole vyrazí spartakovci v sobotu 28. října na stadion druhých Strakonic.

OLH Spartak Soběslav – HC Slavoj Český Krumlov 7:2 (3:0, 2:1, 2:1), branky a nahrávky: 10. Nevšímal (Žákovský, Kubeš), 13. Nevšímal (Hák, Kubeš), 20. Šrubař (Kubeš, Hák), 25. Slabý, 36. Slabý (Nevšímal), 43. Kubeš (Žákovský, Šrubař), 48. Hák (Šrubař, Žákovský) – 32. Vondřich (Hakl, Lamač), 44. Gallistl (Sumerauer), rozhodčí Hamr – Kopřiva, Knor, vyloučení 4:5, využití 1:0, v oslabení 1:0, 355 diváků.

Soběslav: Michal Novák (Baloun) – Šrubař, Kubeš, V. Pánek, Čížek, Duben, Himpan – Hák, Žákovský, Šimák, Slabý, Máca, Nevšímal, O. Pánek, Duda, Škoda, Kučera, Martin Novák, Pauš.

Český Krumlov: Pícha (Spáčil) – Gallistl, Ferebauer, Kozák, Machálek, Kalista, Korytar, J. Fučík – Klíma, Sumerauer, Anderle, Michalec, Hakl, Berný, Vondřich, Lamač, Šuhaj, Kadlec, M. Fučík, Svěchota.

Ve středečním Týdeníku Táborsko si přečtete k utkání mezi Soběslaví a Českým Krumlovem další podrobnosti.

Trenér Soběslavi David Pánek zhodnotí zápas a připomene zásadní chvíle duelu.

Střelec dvou branek Jan Nevšímal přiblíží důležité gólové okamžiky ze začátku střetnutí a promluví také o pendlování mezi druhou ligou a krajskou soutěží.