Informace pro fanoušky před utkáním s Táborskem

21. 10. 2023
Redakce

Utkání 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, v rámci kterého do Opavy dorazí tým Táborska, se odehraje na stadionu v Městkých sadech od 15:00.

SLEZSKÁ HYMNA

Stejně jako před utkáním s Líšní, Duklou nebo Zbrojovkou, také dnes zazní, zhruba pět minut před výkopem, Slezská hymna z úst operního pěvce Petr Urbánka. Její historii a text naleznete v zápasovém bulletinu a k dispozici bude také na LED obrazovce.

OTEVŘENÍ STADIONU V MĚSTSKÝCH SADECH

Zápas se Zbrojovkou má výkop v 15:00 a brány Městského stadionu se pak již tradičně otevřou hodinu před utkáním, tedy ve 14:00.

PARKOVÁNÍ A DOPRAVA NA ZÁPAS

Vzhledem k utkání BK Opava s Nymburkem, které začíná v 17:15, žádáme fanoušky, aby využili primárně parkoviště u Střelnice, případně městskou dopravu

PARTNER UTKÁNÍ A POLOČASOVÁ SOUTĚŽ

Také při utkání s Táborskem se můžete těšit na poločasovou soutěž s partnerem utkání, kterým je tentokrát Festival Slunovrat. Chyťte o poločase míč a dorazte soutěžit o festivalový merch a také o hlavní cenou, kterou jsou vstupenky na zimní edici festivalu, která se uskuteční od 3. do 4. listopadu!

ŽLUTOMODRÁ OPAVA

K dispozici bude tradičně také zápasový magazín ŽLUTOMODRÁ OPAVA, který bude možné zakoupit na pokladnách při vstupu na stadion za 20 Kč. V rámci rubriky INSIDER, se můžete těšit na rozhovor s bývalým hráčem SFC a současným trenérem Zbyňkem Pospěchem. K dispozici je také plakát Tomáše Rataje, dotazník s Adamem Richterem nebo informace o navázaní spolupráce se Slezskou nemocnicí.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Ve stáncích s občerstvením bude znovu možné, stejně jako v předešlých utkáních, platit kartou. Některé pochutiny budou navíc znovu roznášeny i přímo na tribuny. K dispozici budou k zakoupení také NICKNACKY.

FANSHOP

Již tradičně pro vás bude otevřen kamenný fanshop v hlavní tribuně. K dispozici bude také prodejní stánek u Opavice mezi tribunami A a G a v průběhu utkání pak bude možné zakoupit vybrané produkty také na tribuně, kam budou prodejci roznášeny.

VSTUPENKY/PERMANENTKY

Permanentkáři mají vstup na utkání zajištěn v rámci své permanentní vstupenky. V případě, že máte zakoupenu permanentní vstupenku na sezonu 2023/24 a budete mít u vstupu problém s nefunkční permanentkou, využijte prosím fanshop, kde vám pomohou tento problém vyřešit. Dnes již není možné permanentní vstupenku na novou sezonu zakoupit.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách. Pokladny, stejně jako celý stadion, budou otevřeny hodinu před utkáním, tedy od 14:00 a na pokladnách je možné platit také platební kartou.

U vstupů na stadion budou jasně vyznačeny vchody, které budou vyhrazeny pro permanentkáře a majitele lístků, kteří si je zakoupili v předprodeji. Samostatné pokladny pak budou vyznačeny pro fanoušky, kteří budou chtít zakoupit lístky v den utkání na pokladně.