V sobotu jsme odehráli asi nejtěžší zápas v této sezóně. Soupeř má velmi kvalitní hráče a proto to byl hezký zápas až do konce. Začátek nám vyšel skvěle a díky aktivnímu presinku a tlaku jsme během dvanácti minut vedli 3 : 0. Branky padli po krásné kombinaci, po centru z levé strany a po individuální akci. Po zbytek poločasu se hra přelévala ze strany na stranu. My i soupeř jsme měli další brankové příležitosti, ale bez využití. Ve druhém poločase jsme chtěli hrát stejně, ale otěže zápasu začal ovládat soupeř, a díky jeho aktivní hře v 69. minutě snížil na 3 : 1. Díky této brance soupeř ještě přidal a byl velmi nebezpečný. V 84. minutě byl už stav „jen“ 3 : 2 a my tušili, že to bude ještě dlouhých šest minut. Naštěstí se nám opět po individuální akci podařilo odskočit na dvoubrankový rozdíl. 4 : 2. Poslední slovo však měl soupeř. Stihl však jen snížit na konečných 4 : 3. Byl to skvělý zápas, se šťastným koncem pro nás. I když je fotbal kolektivní hra, tak tentokrát má na našem vítězství největší podíl Franta Žížala, který vstřelil všechny čtyři naše branky.

FK Meteor Praha VIII – SK Motorlet Praha 4 : 3 (3 : 0)

Branky: 7., 10, 12., 86. Žížala – 69. Petrák, 84. Bulíř, 90. Riccio