Na půdě prvních Teplic jsme podali dobrý výkon, ale na body to nestačilo. V prvním poločase měli Teplice mírně navrch, nicméně nasazením a dobrým presinkem jsme se snažili napadat hodně vysoko. Při zisku míče jsme byli přímočaří a vytvořili si také několik brankových příležitostí, z kterých jsme vytěžili jako soupeř dvě branky. První poločas tak skončil 2 : 2. Vstup do druhého poločasu byl ve znamení naší zvýšené aktivity. Teplice jsme 15 minut nepustili za půlku. Ze čtyř slibně vypadajících útočných akcí jsme však nedokázali úspěšně zakončit ani jednu. Naopak po individuální chybě a faulu ve vlastním pokutovém území šli z následné penalty Teplice do vedení. 3 : 2. Tato branka nás psychicky srazila a v dalších minutách jsme se soupeřem už neudrželi krok. Konečný výsledek 5 : 2 nám ukázal naše silné i slabé stránky. Důležité je, že hráči dohráli bez vážných zranění.

FK Teplice : FK Meteor Praha VIII 5 : 2 (2 : 2)

Branky: 12. Rezek, 26.Šimek, 58. Čejka, 63. Boichenko, 70. Opatrný : 23. Smutný, 44. Březina

Sestava: Hladík – Kalfířt(46. Dvořáček), Jackl, Slavíček, Tychtl – Kadlec(75. Mázdra), Smutný (65.Kaftan), Přenosil – Šebek(46. Kuta), Březina(46. Bigolet), Sadovksiy

Autor: Lukáš Růžička, trenér