• Vlastivědný výlet do Vitic

sobota 27.4 8:00 - Muzeum – Stará radnice, Volyně – sraz před starou radnicí

• Mladfest – hudební festival s výstava ZUŠ, promítáním filmů a trhy

sobota 27.4 9:00 - Mladějovice, tvrz

PÍSEK – Druhý zápas, druhé vítězství. Písečtí hokejisté vstoupili do sezony třetí nejvyšší soutěže výhrou na ledě Hronova a ve středu 27. září zvládli zvítězit i před vlastním publikem. Králové poměřili síly se známým soupeřem Kobrou Praha a v prodloužení získali další dva body do druholigové tabulky. Svěřenci trenéra Jana Trummera začali velice dobře a po první třetině vedli 2:1. O oba góly Písku se postarala posila Tomáš Rousek. Po přestávce byli aktivnější Pražané a podařilo se jim srovnat. Zbytek šancí hostí zlikvidoval gólman Richard Kříž a týmy šly do závěrečné části za nerozhodného stavu. Domácí sice skóre znovu strhli na svou stranu po dělovce Vladimíra Hanuse, ale soupeři se pět minut před koncem podařilo srovnat a tím poslat zápas do prodloužení. V něm Adam Ženíšek ukázkově nabil kapitánovi Lukáši Volfovi, který vystřelil Písku bod navíc.

IHC Králové Písek – HC Kobra Praha 4:3pp (2:1, 0:1, 1:1 – 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Rousek (Volf), 11. Rousek (Matiášek, Radoš), 42. Hanus (Volf, Rousek), 64. Volf (Ženíšek) – 11. Bříška (Šťastný), 32. S. Tichý (Matuška, M. Kvasnička), 55. Dráb (Bříška, Houška)
Rozhodčí: Jílek – Kubíček, Figer. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváků: 270
Písek: Kříž – Radoš, Hanus, Šilhán, Vajner, Pavlát, Turek, Kurfürst – Matiášek, Volf, Rousek – Hollar, Koupal, Pouzar – Kolář, Ženíšek, Hracholski – Andrle, Brož, Novotný
Kobra Praha: Ondrík – J. Stejskal, Šteiner, Holý, Duda, Dráb, Dudáček, Pelant – Houška, Bříška, Šťastný – Vlček, Urban, Nagy – Kvasnička, Tichý, Matuška – Janča, Petrák