sobota 4.5 20:00 - MC Fabrika, České Budějovice

• Slavičí dům - pozvánka na benefiční představení

sobota 4.5 19:30 - Třeboň, Divadlo J. K. Tyla

Divadelní představení.

Katovice zdolaly Soběslav, rozhodly standardní situace

KATOVICE - Důležité utkání zvládli! Divizní fotbalisté Katovic v sobotu 9. září přetlačili na svém hřišti Soběslav, která dorazila do Dudák arény nekompletní, v poměru 3:2 (1:0) a s bilancí dvě výhry - dvě remízy - dvě porážky se v tabulce posunuli na desáté místo. Úvod přitom vyšel lépe hostům z Táborska, jenže prosadit se nedokázali a před přestávkou poslal Katovice do vedení Jakub Brabec. Tentýž hráč zajistil svému týmu dvoubrankový náskok krátce po změně stran, když se prosadil hlavou po rohovém kopu, a definitivně rozhodnout mohl Lukáš Bálek. Ten však svůj samostatný únik na gólmana neproměnil a hosté vzápětí snížili zásluhou Jana Vítovce. Čtvrt hodiny před koncem vrátil celku od Otavy dvougólový náskok Michal Požárek, jenž se prosadil hlavou po standardní situaci, ale i tak byl ještě závěr dramatický, když na konečných 3:2 upravil v 90. minutě Tadeáš Hájek, který využil chyby domácí obrany. V divizních soubojích Katovic se Soběslaví tak tedy i nadále platí pořekadlo „můj dům, můj hrad“.