Hokejisté Sparty zvítězili v přípravě v Berlíně nad Eisbären

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Hokejisté Sparty vyhráli v přípravném utkání v Berlíně nad Eisbären 4:3 po samostatných nájezdech. Rozstřel rozhodl útočník Roman Horák. Pražané zvítězili i v pátém testu před novou sezonou. Eisbären přivítají ve středu v odvetě doma ve Sportovní hale Fortuna.

Hokejisté Sparty na starším snímku.

Domácí do 16. minuty získali dvoubrankový náskok díky gólům Marca Nowaka a Kaie Wissmanna. Za 149 sekund snížil Pavel Kousal, v polovině utkání smazal ztrátu Jan Buchtele a v 35. minutě otočil stav v přesilové hře Josh Kestner. V čase 52:52 vynutil nastavení Frederik Tiffels.

V rozstřelu se prosadil jako jediný Horák, který uspěl ve druhé sérii.

Přípravné hokejové utkání:
Eisbären Berlín - Sparta Praha 3:4 po sam. nájezdech (2:1, 0:2, 1:0 - 0:0)
Branky: 7. Nowak, 16. Wissmann, 53. Tiffels - 18. P. Kousal, 30. Buchtele, 35. Kestner, rozhodující sam. nájezd R. Horák.