Ve třetím kole nás čekal zápas na horké půdě Cholupic, který okořenila i pěkná divácká kulisa. I když se obě mužstva snažila o získání vedení na svoji stranu, tak první branky se diváci dočkali až v samotném závěru poločasu. Nejprve se ve 40. minutě rozhodl k velkému sólu z naší poloviny Štěpán Sova a střelou k pravé tyči nedal domácímu brankáři žádnou šanci. 0 : 1. Vypadalo to na gól do šatny, ale to nikdo netušil, že záhy přijdou další branky. Za dvě minuty už to bylo o dvě. Všudybyl Sova v soupeřově pokutovém území našel Adama Žáka, který zvýšil náš náskok na 0 : 2. Cholupičtí hráči byli jako opaření a než se stačili rozkoukat přidal Dovhaniuk ze skrumáže před domácí brankou ve 45. minutě třetí branku. 0 : 3. Brankové příležitosti měli v první části hry i domácí, ale nás podržel dobře chytající Jakoubek. Výsledkově jsme první půli uhráli nadstandardně. ve které bylo stále dost chyb. Do druhého poločasu jsme tedy nastoupili se snahou vyvarovat se větších chyb a pomoci tak našemu brankáři k první vychytané nule. I v druhém poločase jsme byli aktivnějším týmem a přidali další branky. V 51. minutě po centru Pence a vstřelil naší čtvrtou branku Bessonov, 0 : 4. Pátou a poslední branku utkání přidal v 86. minutě dnes dvougólový Žák. 0 : 5. Zápas nám tak vyšel nad očekávání dobře. Po obavách z tohoto utkání přišla radost. Hráči si zaslouží pochvalu.

TJ Sokol Cholupice – FK Meteor Praha VIII 0 : 5 (0 : 3)                 Branky: 40. Sova, 42. a 86. Žák, 45. Dovhaniuk, 51. Bessonov

Rozhodčí: F. Kříž – O. Eiselt, J. Morávek

ŽK: 1 – 1