Česká TT – IRRC Hořice 2023. Fotogalerie Luboše Novosáda.

ČESKÁ TOURIST TROPHY – IRRC HOŘICE 2023

Letošní 30. ročník České TT, která byla i letos součástí evropského šampionátu IRRC kategorií Supersport a Superbike přinesl velkému množství diváků velké sportovní zážitky.

Jako “ aperitiv“ byla i letos v pátek odpoledne divácky velmi oblíbená “ spanilá jízda “ závodních motocyklů a sajdkárů. Trať lemovaly stovky nadšených diváků.

Takto si v pátek na legendární trati užíval i autor těchto fotek ….. ( jako spolujezdec..)

A tréninky a závody byly velkou podívanou. Nejdramatičtější byl první závod kategorie SUPERSPORT.

Zde o vítězství bojoval Marek ČERVENÝ – st. č. 45 a Jorn HAMBERG – st. č. 95. Oba jezdci si během závodu několikrát vyměnili pozice, aby nakonec závod pro sebe rozhodl Marek ČERVENÝ minimálním rozdílem.

Také hlavně sajdkáry v obou tréninkových jízdách a v samotném závodě musely nadchnout každého návštěvníka.